ОГОЛОШЕННЯ!

• Переглядів: 101

УВАГА! 17 жовтня 2023 року відбудеться "гаряча" телефонна лінія з питань пенсійного забезпечення, страхових виплат, житлових субсидій та пільг для мешканців Хмельницької області.

• Переглядів: 53

Електронні земельні торги аукціон з продажу права оренди земельної ділянки в смт Стара Ушиця Кам‘янець-Подільського району Хмельницької області, в межах населеного пункту, площею 2,0000 га. кадастровий номер: 6822455800:00:007:0197 № лоту:1

• Переглядів: 80

Електронні земельні торги аукціон з продажу права оренди земельної ділянки в с. Чабанівка в на території Староушицької селищної ради Кам‘янець-Подільського району Хмельницької області, за межами населеного пункту, площею 2,0000 га. кадастровий номер: 6822489500:07:009:0042 № лоту:1

ОГОЛОШЕННЯ!

• Переглядів: 118

УВАГА! 10 жовтня 2023 року відбудеться "гаряча" телефонна лінія з питань пенсійного забезпечення, страхових виплат, житлових субсидій та пільг для мешканців Хмельницької області.