• Переглядів: 57

Електронні земельні торги аукціон з продажу права оренди земельної ділянки в с. Гораївка в на території Староушицької селищної ради Кам‘янець-Подільського району Хмельницької області, за межами населеного пункту, площею 16,0000 га. кадастровий номер: 6822455800:04:002:0179 № лоту:2

ОГОЛОШЕННЯ!

• Переглядів: 51

УВАГА! 9 січня 2024 року відбудеться "гаряча" телефонна лінія з питань пенсійного забезпечення, страхових виплат, житлових субсидій та пільг для мешканців Хмельницької області.