Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною виду цільового призначення землі, для ведення підсобного сільського господарства ТОВ «ФАРМГРАСС».

Про затвердження звіту про  експертну грошову оцінку земельної ділянки та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування (обслуговування комплексу приміщень) в смт  Стара Ушиця, по вул. Миру, 10, у власність гр.. Борчуку Сергію Валентиновичу.

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Совсуняк Людмилі Іванівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянкизі зміною виду цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства гр.. Бідочі Олені Вікторівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Никонюк Людмилі Миколаївні.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства,згідно  плану будівництва підсобних господарських будівель гр.. Рудько Любов Дмитрівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для ведення особистого селянського господарства гр.. Золотуєву Михайлу Юлійовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для ведення особистого селянського господарства гр.. Посітко Максиму Руслановичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для ведення особистого селянського господарства гр.. Файфор Андрію Володимировичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва  гр.. Курило Роману Вікторовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва  гр.. Москалюк Аліні Михайлівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва  гр.. Рибак Артуру Мирославовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва  гр.. Рибак Наталії Миколаївні.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва  гр.. Скубському Вячеславу Станіславовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва  гр.. Ткачук Ользі Іванівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Салецькому Юрію Михайловичу.

 

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Гончарук Миколі Івановичу.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Рудніцькому Петру Володимировичу.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Федорову Денису Петровичу.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної ділянки гр.. Рудніцькому Петру Володимировичу.

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Литвинюк Володимиру Васильовичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Литвинюк Володимиру Васильовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, гр.. Гучеку Василю Повловичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення  особистого селянського господарства гр.. Литвинюк Ксенії Михайлівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, гр.. Михайлюк Інні Василівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної ділянки гр.. Ящук Валентині Олексіївні.

Про погодження передачі  в суборенду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва земельної ділянки гр.. Комаровського А.І.

Про припинення права користування земельною  ділянкою для ведення особистого селянського господарства

Про припинення права користування земельною  ділянкою для ведення особистого селянського господарства

Про  селищний  бюджет на 2020 рік