Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Староушицької селищної ради, які підлягають приватизації у 2021-2022 роках, Положення про діяльність аукціонної комісії з продажу об’єктів малої приватизації та їх приватизацію.

Про затвердження Положення про оренду землі на території Староушицької селищної ради

Про затвердження технічної документації із землеустрою та внесення змін у рішення Грушківської сільської ради № 4 від 04 червня 1993 року «Про передачу у приватну власність безоплатно земельних  ділянок» в частині визначення (уточнення) площі та  цільового призначення земельної  ділянки переданої гр.. Миколайчуку Василю Миколайовичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та внесення змін у рішення Грушківської сільської ради № 4 від 04 червня 1993 року «Про передачу у приватну власність безоплатно земельних  ділянок» в частині визначення (уточнення)  площі та цільового призначення земельних  ділянок переданих  гр.. Сливчуку Івану Федоровичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для будівництва і

обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд гр.. Вишневському Євгену Цезаревичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Лапчинському Івану Васильовичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Мельник Альоні Ксенофонтівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Мельник Валерію Михайловичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Половичко Тетяні Михайлівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Танасійчук Аллі Павлівні.

Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Білінській Валентині Михайлівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства гр.. Голобродській Софії Едуардівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства гр.. Голобродському Андрію Валерійовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Горіховській Ганні Павлівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства  гр.. Горіховській Людмилі Василівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Захарчук Лідії Федорівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Кирилюку Гнату Васильовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства гр.. Кудрявцеву Владиславу Миколайовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства гр.. Міщук Анатолію Миколайовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства гр.. Ніжинській Ганні Митрофанівні

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Нікуляку Олександру Григоровичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки,зі зміною виду цільового призначення землі в межах основної категорії земель, для ведення особистого селянського господарства гр.. Остапчуку Олександру Володимировичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для сінокосіння і випасання худоби гр.. Похольчук Євгені Василівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянкизі зміною виду цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства гр.. Ярчевській Еллі Віталіївні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначенняземлі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Ящишеній Людмилі Пилипівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки,зі зміною виду цільового призначення землі в межах основної категорії земель, для ведення індивідуального садівництва гр.. Тимофієвій Галині Василівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для сінокосіння і випасання худоби гр.. Антименюк Валентину Івановичу.

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі  (на місцевості), нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), з метою передачі у тимчасове користування, на умовах оренди, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ТЗОВ  «ОРАНТА»

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі  (на місцевості), нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), з метою передачі у тимчасове користування, на умовах оренди, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва фермерському господарству «Сад І.І.»

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.. Агаповій Ользі Степанівні.

 

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.. Пантелей Михайлу Івановичу.

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр.. Герасименко Ганні Федорівні.

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр.. Крижанівському Богдану Павловичу.

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр.. Лапчинському Івану Васильовичу.

Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в межах смт Стара Ушиця.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого

селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Бажану Олександру Петровичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Бажану Петру Васильовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого

селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Карпенко Євдокії Михайлівні .

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого

селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Петруку Анатолію Миколайовичу .

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Войтишиній Олені Григорівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Волошину Івану Павловичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Гучику Василю Васильовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки

гр.. Золотуєву Михайлу Юлійовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки

гр.. Кошеватій Юлії Іванівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Левицькій Надії Володимирівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Мельнику Олександру Васильовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки зі зміною цільового призначення  у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельних ділянок.  

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого

селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Тимофієвій Ганні Антонівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Чорненькій Галині Петрівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі  для ведення індивідуального садівництва та передачу у власність земельної ділянки гр.. Бурденюк Віталію Руслановичу.

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  гр.. Левицькому Володимиру Володимировичу.

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної  ділянки гр.. Мигас Любов Володимирівні.

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної  ділянки гр.. Тимчук Галині Віталіївні.

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної  ділянки гр.. Ящишеній Людмилі Пилипівні.

Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) та передачу у власність земельної  ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.. Анікеєвій Лідії Володимирівні.

Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) та передачу у власність земельної  ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.. Мацієвському Івану Васильовичу.

Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) та передачу у власність земельної  ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.. Посітко Анатолію Івановичу.

Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) та передачу у власність земельної  ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.. Посітко Анатолію Івановичу.

Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) та передачу у власність земельної  ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.. Сергієвій Людмилі Вікторівні.

Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) та передачу у власність земельної  ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.. Цимбалістому Івану Васильовичу.

Про припинення права користування земельною  ділянкою для ведення особистого селянського господарства на території Крушанівського старостинського округу.

Про припинення права користування земельною  ділянкою для ведення особистого селянського господарства на території Нефедівського старостинського округу.

Про припинення права користування земельною  ділянкою для ведення особистого селянського господарства на території Подільського старостинського округу.

Про надання дозволу на обмін земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Нефедівського старостинського округу .

Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Староушицької селищної ради за 2020 рік

Про внесення змін до рішення Четвертої сесії восьмого скликання Від 24 грудня 2020 року № 129 «Про затвердження  технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), з метою передачі у тимчасво ве користування на умовах оренди для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва фермерському господарству "Атаман Агро"

Про внесення змін у рішення П’ятдесятої сесії сьомого скликання від 13 жовтня 2020 року № 135 «Про передачу в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних ділянок, часток (паїв), ведення товарного сільськогосподарського виробництва фермерському господарству «Сад І.І.»

 

Про внесення змін у рішення Сорокової сесії сьомого скликання від 20 лютого 2020 року № 26 «Про затвердження Порядку встановлення тимчасових  споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення, для провадження підприємницької діяльності на території населених пунктів Староушицької  об’єднаної  територіальної громади.»

Про внесення змін у Правила благоустрою населених пунктів на території Староушицької об’єднаної  територіальної громади.» затверджених рішенням рішення  Сорокової сесії сьомого скликання від 20 лютого 2020 року № 25.

Про внесення змін у рішення  Сорокової сесії сьомого скликання від 20 лютого 2020 року № 28 «Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової  участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення в утриманні об'єктів благоустрою на території населених пунктів Староушицької  об’єднаної  територіальної громади.»

Про внесення змін у рішення Сорокової сесії сьомого скликання від 20 лютого 2020 року № 27 «Про затвердження Порядку розміщення та використання  зупинкових комплексів   на території населених пунктів Староушицької об’єднаної територіальної громади.»

Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки з товариством з обмеженого відповідальністю виробничо-комерційна фірма «Агро-Еко XXI»

Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки з сільськогосподарським товариством з обмеженою відповідальністю «Зоря»

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Боролюк Ганні Миронівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр..  Диличук Марії Феодосіївні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Залізецькій Надії Прокопівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною виду цільового призначення землі в межах основної категорії земель - землі сільськогосподарського призначення,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Крицькій Тетяні Алімівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. . Кубко Віктору Михайловичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр..  Кушнір Марії Павлівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Нетреба Лілії Миколаївні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Слиз Василю Петровичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Худняк Анатолію Васильовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Худняк Ларисі Іванівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі для ведення індивідуального садівництва гр.. Кушнір Сергію Олексійовичу.

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.. Кирилюк Леоніду Івановичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення землі для дослідних і навчальних цілей  Грушківському ліцею.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Богдановій Іванні Олегівні .

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною виду цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Воробйовій Катерині Володимирівні

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Дребот Аллі Василівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Журавському Анатолію Францевичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарствата передачу у власність земельної ділянки гр.. Михайловському Олегу Миколайовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність зі зміною цільового призначення для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельних ділянок

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною виду цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Фартушняк Валентині Миколаївні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною виду цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки

гр.. Фартушняк Тетяні Володимирівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого

селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Чорній Ілоні Василівні.

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної  ділянки гр.. Похольчуку Олександру Володимировичу

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної  ділянки гр.. Воробйовій Катерині Володимирівні.

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної  ділянки гр.. Фартушняку Володимиру Федоровичу.

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної  ділянки гр.. Фартушняк Тетяні Володимирівні.

Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості), нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв),  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва земельних ділянок ТОВ «БАЛТИК-АГРО»

Про виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу та об’єднання земельної  ділянки  комунальної власності  площею  9,0000 га.

Про внесення  в перелік та затвердження переліку земельних  ділянок право оренди на які буде реалізовано на земельних торгах(аукціоні), та підготовку документації для  проведення продажу права оренди на земельних  торгах (аукціоні).