Про припинення права користування земельною  ділянкою  комунальної  власності.

Про внесення змін у рішення сесії  Староушицької селищної ради № 47 від 13 жовтня 2020 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Кучерук Світлані Андріївні.»

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки, зі зміною цільового призначення землі для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Бугаєвській Аліні Олександрівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Грамчуку Анатолію Калиновичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Грамчук Оксані Валеріївні.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки,зі зміною виду цільового призначення землі в межах основної категорії земель, для ведення особистого селянського господарства гр.. Кінюк Аліні Іванівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки,зі зміною виду цільового призначення землі в межах основної категорії земель, для ведення особистого селянського господарства гр.. Кінюк Аліні Іванівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Литвинюк Ользі Тарасівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Пантелей Василю Івановичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Сиско Антоніні Робертівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Явдошко Антоніні Петрівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Явдошко Михайлу Івановичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення  індивідуального садівництва  гр.. Юрченко Галині Олексіївні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуального гаража гр.. Поповій Світлані Євгенівні.

Про затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу земельної  ділянки  комунальної власності»

Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення в межах категорії земель за основним цільовим призначенням землі сільськогосподарського призначення, для сінокосіння і випасання худоби та передачу у користування, на умовах оренди, земельної ділянки гр.. Лавському Мирославу Анатолійовичу.

Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення в межах категорії земель за основним цільовим призначенням землі сільськогосподарського призначення, для сінокосіння і випасання худоби та передачу у користування, на умовах оренди, земельної ділянки гр.. Лавському Мирославу Анатолійовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Бадій Галині Павлівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Гелевській Валентині Павлівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Гучику Василю Павловичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Лавській Олені Володимирівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Лавському Мирославу Анатолійовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки  гр.. Лапчинській Надії Василівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Лапчинському Василю Калиновичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Никитюк Олесі Віталіївні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Остапчук Валентині Миколаївні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Похольчук Антоніні Анатоліївні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Похольчук Володимиру Івановичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки

гр.. Продан Вікторії Миколаївні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Продан Сергію Миколайовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Ржепянській Ірині Григорівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Рудому Андрію Ігоровичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для  ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Трикуліч Ользі Василівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Язвецькій Валентині Василівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі  для ведення індивідуального садівництва та передачу у власність земельної ділянки гр.. Зубару Сергію Олександровичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення індивідуального садівництвата передачу у власність земельної ділянки гр.. Левчуку Максиму Ярославовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі  для ведення індивідуального садівництва та передачу у власність земельної ділянки гр.. Нінадовському Ігорю Олександровичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі  для ведення індивідуального садівництва та передачу у власність земельної ділянки гр.. Яновському Денису Антоновичу.

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної  ділянки гр.. Гучику Василю Павловичу.

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної  ділянки гр.. Садій Василю Івановичу.

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної  ділянки гр.. Самедінову Сергію Петровичу.

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної  ділянки гр.. Самедіновій Юлії Василівні.

 

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної  ділянкигр.. Сиско Антоніні Робертівні.

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної  ділянкигр.. Чорненькій Ользі Олександрівні.

Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) та передачу у власність земельної  ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.. Горбатюк Дар’ї Іллічні

Про виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу та об’єднання земельної  ділянки  комунальної власності.

Про надання дозволу на обмін земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Касапчуку  Миколі Івановичу.

Про внесення  в перелік та затвердження переліку земельних  ділянок право оренди на які буде реалізовано на земельних торгах(аукціоні), та підготовку документації для  проведення продажу права оренди на земельних  торгах (аукціоні).

Про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної  власності  у комунальну власність Староушицької селищної  ради.

Про прийняття земельних  ділянок державної власності сільськогосподарського призначення у комунальну власність Староушицької селищної ради Кам’янець - Подільського району Хмельницької області.

Про  селищний  бюджет Староушицької  селищної ради на 2021 рік

Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку освіти Староушицької селищної ради на 2018-2022  роки

Про внесення змін до Програми «Поліцейський офіцер громади» Староушицької  селищної ради  на 2019 - 2022 роки

Про внесення змін до Комплексної програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури пожежної  охорони у Староушицькій селищній раді Кам’янець-Подільського району на 2019-2022 роки

Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки комунальних підприємств Староушицької селищної ради на 2018-2022 роки

Про зміну назви та внесення змін до Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного характеру і пожежної безпеки на території Староушицької селищної об’єднаної територіальної громади на 2018-2022 роки

Про затвердження порядку і нормативу відрахування комунальним підприємством селищної ради до загального фонду селищного бюджету частини прибутку (доходу) за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2021 році

Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік

Про затвердження Програми соціального захисту населення Староушицької селищної ради на 2021 – 2025 рр.

Про затвердження Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Староушицької селищної територіальної громади на 2021-2025 роки

Про затвердження Програма розвитку та фінансової підтримки органу місцевого самоврядування Староушицької селищної ради на 2019-2021 роки

Про  затвердження  Програми підготовки та проведення заходів по відзначенню державних, професійних свят,

знаменних подій і пам’ятних дат, розвитку культури Староушицької селищної територіальної громади на 2021-2025  роки

Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Староушицької селищної територіальної громади на 2021 – 2025 рр.

Про зміну назв закладів дошкільної освіти Староушицької селищної ради

Про затвердження  Програми розвитку земельних відносин на території Староушицької селищної ради на 2021-2023 роки.

Про внесення змін у рішення № 114 Сорок сьомої сесії  Староушицької селищної ради від 12 серпня 2020 року «Про виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу та об’єднання земельної ділянки  комунальної власності».

Про внесення змін у рішення № 18 Двадцять дев’ятої сесії  Староушицької селищної ради від 26 червня  2019 року «Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для ведення особистого селянського господарства гр.. Гаврилюк Лесі Василівні.».

Про внесення змін у рішення № 19 Двадцять дев’ятої сесії  Староушицької селищної ради від 26 червня  2019 року «Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для ведення особистого селянського господарства гр.. Коротушко Ользі Степанівні.».

Про внесення змін у рішення № 31 П’ятдесятої сесії  Староушицької селищної ради від 13 жовтня 2020 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною виду цільового призначення землі в межах основної категорії земель, для ведення особистого селянського господарства гр.. Горіховському Максиму Володимировичу»

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Вітковській Євгені Федорівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Василинчук  Катерині Володимирівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Лебідь Андрію Миколайовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для сінокосіння і випасання худоби гр.. Похольчук Євгені Василівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Романюк Тетяні Миколаївні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначенняземлі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Серовій Анастасії Петрівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Федорову Анатолію Михайловичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Чміль Анатолію Івановичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для сінокосіння і випасання худоби гр.. Антименюк Валентину Івановичу.

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.. Боднарчук Надії Анатоліївні

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.. Марценюк Антоніні Іванівні.

Про затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу земельної  ділянки  комунальної власності»

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Василинчуку Володимиру Дем’яновичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарствата передачу у власність земельної ділянки гр.. Піхняк Надії Іванівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Роляку Віталію Івановичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Струсевичу Валерію Володимировичу.

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної  ділянки гр.. Піхняк Надії Іванівні.

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної  ділянки гр.. Арнаут Катерині Михайлівні.

Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості), нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), з метою передачі у тимчасове користування, на умовах оренди, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва фермерському господарству «Атаман Агро»

Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості), нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), з метою передачі у тимчасове користування, на умовах оренди, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва фермерському господарству «Атаман Агро»

Про припинення права користування земельною  ділянкою для ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки для будівництва індивідуального гаража гр.. Фартушняку Володимиру Борисовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки, зі зміною цільового призначення землі для будівництва і обслуговування приміщення майстерні.

 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства гр.. Антименюк Віталію Семеновичу.

 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства гр.. Бабійчуку Олександру Степановичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства гр.. Білінській Інні Вікторівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства гр.. Голобродській Софії Едуардівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства гр.. Голобродському Андрію Валерійовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства гр.. Денейко Анатолію Васильовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства гр.. Канішеву Костянтину Костянтиновичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства гр.. Кірпоті Наталі Олександрівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства гр.. Коськовецькій Аллі Василівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства гр.. Криваку Сергію Васильовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства гр.. Кривак Тетяні Михайлівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства гр.. Нетреба Лілії Миколаївні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства гр.. Тимчуку Костянтину Івановичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства гр.. Чорному Станіславу Юрійовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення індивідуального садівництва гр.. Блажею Василю Івановичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення індивідуального садівництва гр.. Блажею Леоніду Васильовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення індивідуального садівництва гр.. Савчук Віталіні Русланівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення індивідуального садівництва гр.. Сиротін Наталі Іванівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення індивідуального садівництва гр.. Ткачу Максиму Валентиновичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення індивідуального садівництва гр.. Чорній Анні Анатоліївні.

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості), нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), з метою передачі у тимчасове користування, на умовах оренди, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва фермерському господарству «Атаман Агро»

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.. Антименюк Ганні Порфиріївні.

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості), нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), з метою передачі у тимчасове користування, на умовах оренди, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.. Комар Сергію Олександровичу.

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.. Овчарук Валентині Григорівні.

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва СТОВ аграрна фірма «Нефедівське».

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.. Тимчук Аллі Іванівні.

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.. Тимчуку Миколі Вікторовичу.

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.. Червоняк Анжелі Леонідівні.

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр.. Похольчуку Олександру Володимировичу.

Про затвердження паспорта прив’язки та укладання договору пайової  участі власників тимчасових споруд для провадження підприємницької  діяльності в утриманні об’єктів благоустрою з  ФОП Фартушняк  Анатолієм Васильовичем.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  зі зміною цільового призначення ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землідля ведення індивідуального садівництва та передачу у власність земельної ділянки гр.. Чорному Станіславу Юрійовичу.

Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) та передачу у власність земельної  ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.. Продан Валентині Олексіївні.

Про погодження передачі  в суборенду земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення ТОВ «Водограй-Плюс»

Про надання дозволу на обмін земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Федорову Миколі Івановичу.