Староушицька громада
Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

Розпорядження про скликання та проекти рішень

Розпорядження про скликання шостої (позачергової) сесії Староушицької селищної ради VII скликання

Розпорядження про скликання п'ятої сесії Староушицької селищної ради VII скликання

Розпорядження про затвердження графіка засідання постійних комісій п'ятої сесії Староушицької селищної ради VII скликання

Розпорядження про скликання сьомої сесії Староушицької селищної ради VII скликання

Розпорядження про скликання восьмої сесії Староушицької селищної ради VII скликання

Розпорядження про скликання дев'ятої сесії Староушицької селищної ради VII скликання

Розпорядження про скликання десятої позачергової сесії Староушицької селищної ради VII скликання

Розпорядження про скликання одинадцятої позачергової сесії Староушицької селищної ради VII скликання

Розпорядження про скликання дванадцятої  сесії Староушицької селищної ради VII скликання

Розпорядження про скликання тринадцятої позачергової сесії Староушицької селищної ради VII скликання

Розпорядження про скликання чотирнадцятої позачергової сесії Староушицької селищної ради VII скликання

Розпорядження про скликання п'ятнадцятої позачергової сесії Староушицької селищної ради VII скликання

Розпорядження про скликання шістнадцятої позачергової сесії Староушицької селищної ради VII скликання

Розпорядження про скликання сімнадцятої позачергової сесії Староушицької селищної ради VII скликання

Розпорядження про скликання вісімнадцятої  сесії Староушицької селищної ради VII скликання

Розпорядження про скликання дев'ятнадцятої позачергової сесії Староушицької селищної ради VII скликання

 

Проект рішення Про надання в оренду земельної ділянки ТОВ «ЕКО-ФОТУРЕ «СТАРА УШИЦЯ».

Проект рішення Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці гр.. Рошка Віктора Ауреловича 

 

Проект рішення Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за дев'ять місяців 2018 року

Додаток 1 Звіт про виконання плану по доходах загального фонду Староушицької селищної ради за дев'ять місяців 2018 року

Додаток 2. Звіт про виконання плану по дохлдах спеціального фонду бюджету Староушицької селищної ради за дев'ять місяців 2018 року

 Додаток   3. Звіт по видатках загального фонду  бюджету Староушицької  селищної  ради  за девять місяців  2018   року Додаток №  4. Звіт по видатках спеціального фонду селищного  бюджету Староушицької   ОТГ за девять місяців  2018 року


Проект рішення  Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

Проект рішення Про внесення змін до рішення Дев’ятої сесії сьомого скликання від 27 червня 2018 року № 01 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік»

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Мочарному Віктору Володимировичу.

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Ольшинському Олександру Івановичу.

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

Проект рішення Про надання  згоди на продаж права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення на земельних торгах у формі аукціону

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд гр.. Василенко Світлані Дмитрівні.

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд гр.. Замбриборщ Владиславу Вікторовичу.

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,  по зміні цільового призначення для розміщення,  будівництва, експлуатації та обслуговування  будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих  підприємств, установ і організацій.

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,  по зміні цільового призначення для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування  будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих  підприємств, установ і організацій.

Проект рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і  споруд,   та передачу у власність земельної ділянки гр.. Степанюк Руслану Борисовичу.

Проект рішення Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведенняз емельної ділянки для ведення індивідуального садівництва та передачу у власність земельної ділянки гр.. Стебницькому Олегу Леонідовичу.

Проект рішення Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведенняз емельної ділянки для ведення індивідуального садівництва та передачу у власність земельної ділянки гр.. Талімончук Діні Генадіївні.

Проект рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Івасюку Олегу Васильовичу.

Проект рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Андрушко Сергію Миколайовичу.

Проект рішення  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Григор’євій Тетяні Анатоліївні.

Проект рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Касапчук Олександру Миколайовичу.

Проект рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дляведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Маковецькій Тетяні Сергіївні.

Проект рішення Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної ділянки гр.. Михайлюк Олександру Миколайовичу.

Проект рішення Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості  та передачу  у власність земельної ділянки гр.. Заярнюк Григорію Павловичу.

Проект рішення Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості та передачу  у власність земельної ділянкигр.. Паньковській Валентині Олексіївні.

Проект рішення Про надання  згоди на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Дісяк Дмитру Олександровичу.

Проект рішення Про надання  згоди на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарствагр.. Зикову Сергію Сергійовичу.

проект рішення Про надання  згоди на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Шамаріну Олегу Олеговичу.

Проект рішення Про надання  згоди на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Боднар Оксані Анатоліївні.

Проект рішення Про надання  згоди на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Боднар Олегу Васильовичу.

Проект рішення Про надання  згоди на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва гр.. Купчишені Юлії Анатоліївні.

Проект рішення Про надання  згоди на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва гр.. Лупійчук Василю Миколайовичу.

Проект рішення Про надання  згоди на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва гр.. Лупійчук Наталії Євгенівні.

Проект рішення Про надання  згоди на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва гр.. Харіну Юрію Івановичу.

Проект рішення Про надання  згоди на  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність гр.. Житомирському Олегу Броніславовичу.

Проект рішення Про надання  згоди на  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність гр.. Кріль Катерині Іванівні.

Проект рішення Про надання  згоди на  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність гр.. Кріль Юрію Анатолійовичу.

Проект рішення Про надання  згоди на  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність гр.. Похольчук Аліні Василівні.

Проект рішення Про надання  згоди на  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність гр.. Похольчук Михайлу Івановичу.

Проект рішення Про надання  згоди на  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність гр.. Чорній Марії Іванівні.

Проект рішення Про припинення права користування земельною  ділянкою для ведення особистого селянського господарства

Проект рішення Про обмін земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд гр.. Трикулічу Володимиру Васильовичу

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Сінькову Івану Івановичу.

Проект рішення Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва та передачу у власність земельної ділянки гр.. Рибак Лесі Миколаївні.

Проект рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Півець Яні Олександрівні.

Проект рішення Про внесення зміни в склад постійних комісій Староушицької селищної ради

Проект рішення Про встановлення надбавки за вислугу років голові Староушицької селищної ради Тимчуку А.С.

Проект рішення Про звіт фахівців із соціальної роботи за 9 місяців 2018 року

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, по зміні цільового призначення для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій №1.

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, по зміні цільового призначення для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій №2.

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, по зміні цільового призначення для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій №3.

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, по зміні цільового призначення для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій №4.

Проект рішення Про прийняття земельних ділянок державної  власності  у комунальну власність Староушицької селищної ради Кам’янець - Подільського району Хмельницької області

 

 

 

Проект рішення Про затвердження технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки гр.. Федик Неонілі Павлівні.

Проект рішення Про внесення змін у рішення п’ятої сесії сьомого скликання Староушицької селищної ради № 49 від 30.03.2018 року «Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Колєснікову Сергію Вікторовичу».

Проект рішення Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Похольчук Анатолію Петровичу.

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Кравчук Надії Арсенівні.

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Похольчук Анатолію Петровичу.

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Чорному Ігорю Євгеновичу.

Проект рішення  Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості та передачу  у власність земельної ділянки гр.. Яцемірському Миколі Сергійовичу.

Прооект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки, з метою передачі в оренду для сінокосіння, гр.. Худняк Олександру Анатолійовичу.

Проект рішення Про надання  згоди на відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва гр.. Врубель Ігорю Михайловичу.

Проект рішення Про затвердження технічної документації  та внесення змін у рішення №7 від 04 червня 1993 року «Про затвердження списків громадян (смт. Стара Ушиця та с. Гораївка), яким безоплатно передаються в приватну власність земельні ділянки» в частині визначення (уточнення) площі та   цільового призначення земельної діляннки гр.. Мачуги Ольги Олександрівни.

 

 

 

Проект рішення Про  затвердження  Програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів на 2018 рік

Проект рішення Про внесення змін до  селищного  бюджету  на 2018 рік

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража гр.. Ковтуняк Василю Сергійовичу

 

Проект рішення Про доповнення новими видами діяльності комунального підприємства «Відродження» Староушицької селищної ради

Проект рішення Про прийняття земельних ділянок державної  власності  у комунальну власність Староушицької селищної ради Кам’янець - Подільського району Хмельницької області

Проект рішення Про внесення змін до рішеннь: Староушицької селищної ради 10 липня 2017 року № 7, Грушківської сільської ради від  30 червня 2017 року № 03; Подільської сільської ради від  23 червня 2017 року № 3; Нефедівської сільської ради від 30 червня 2017 року № 2; Крушанівської сільської ради від 30 червня 2017 року № 1

Проект рішення Про внесення змін до рішення Дев’ятої сесії сьомого скликання від 27 червня 2018 року № 01 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік»

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр.. Воєвода Сергію Михайловичу.

 

 

 

Проект рішення Про виділення земельних ділянок для випасання ВРХ за межами с. Подільське.

Проект рішення  Про затвердження технічної документації    та внесення змін у рішення Грушківської сільської ради № 4 від 04 червня 1993 року «Про передачу у приватну  власність безоплатно земельних ділянок» в частині визначення (уточнення) площі та  цільового призначення земельних  ділянок гр.. Буняк Валентина Васильовича. 

Проект рішення Про затвердження технічної документації  та внесення змін у рішення Грушківської сільської ради № 4 від 04 червня 1993 року «Про передачу у приватну власність безоплатно земельних ділянок» в частині визначення (уточнення) площі та  цільового призначення земельних  ділянок гр.. Марценюк Марії Павлівни

Проект рішення Про затвердження технічної документації   та внесення змін у рішення Подільської сільської ради № 4 від 07 червня 1993 року «Про затвердження списків громадян (с.Подільське) яким безоплатно передаються у приватну земельні ділянки» в частині визначення (уточнення) площі та  цільового призначення земельних ділянок гр.. Розмовного Дмитра Артемовича

Проект рішення Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Вітер Андрію Володимировичу.

Проект рішення Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Михайлюк Олені Іванівні.

Проект рішення Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Михайлюк Олександру Миколайовичу.

Проект рішення Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Назарець Надії Олексіївні.

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення, для будівництва та обслуговування сонячної електростанції.

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Ведрову Сергію Олексійовичу.

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Вітер Андрію Володимировичу.

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Грамчук Тарасу Юрійовичу.

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Кравчук Надії Арсенівні.

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Федорову Денису Петровичу.

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Яцемірському Тарасу Анатолійовичу.

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва гр.. Борчук Валентину Кімовичу.

Проект рішення Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки для сінокосіння.

Проект рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Комаровському Максиму Анатолійовичу.

Проект рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Марценюк Валентині Валентинівні.

Проект рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Приходько Галині Павлівні.

Проект рішення Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної ділянки гр.. Білінському Анатолію Михайловичу.

Проект рішення Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної ділянки гр.. Ковтонюк Віктору Анатолійовичу.

Проект рішення Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної ділянки гр.. Марценюк Валентині Валентинівні.

Проект рішення Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та передачу  у власність земельної ділянки гр.. Розмовному Володимиру Івановичу.

Проект рішення Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної ділянки гр.. Савіцькій Наталі Володимирівні.

Проект рішення Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної ділянки гр.. Сафронюк Ларисі Василівні.

Проект рішення Про надання  згоди на відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва гр.. Бойко Василю Миколайовичу.

Проект рішення Про надання  згоди на відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Олійник Галині Іванівні.

Проект рішення Про надання  згоди на відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Посітко Василю Івановичу.

Проект рішення Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів на території Староушицької об’єднаної територіальної громади.

Проект рішення Про припинення права користування земельною  ділянкою для ведення особистого селянського господарства

Проект рішення Про внесення змін до рішення сьомої сесії сьомого скликання № 38 від 17 травня 2018 року «Про затвердження технічної документації   та внесення змін у рішення №7 від 04 червня 1993 року «Про затвердження списків громадян (смт. Стара Ушиця та с. Гораївка), яким безоплатно передаються в приватну власність земельні ділянки» в частині визначення (уточнення) площі та   цільового призначення  земельних ділянок гр.. Лоза Степана Івановича».

Проект рішення Про обмін земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Кухар Олексію Олександровичу.

Проект рішення Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної ділянки гр.. Приходько Галині Павлівні.

Проект рішення Про створення пішохідної зони в центрі смт Стара Ушиця

Проект рішення Про затвердження Положення про громадські слухання на території населених пунктів Староушицької селищної ради

Проект рішення Про затвердження звіту про виконання  селищного бюджету за перше півріччя 2018 року.

Додаток 1. Звіт про виконання плану по доходах загального фонду бюджету Староушицької селищної ради за перше півріччя 2018 року
Додаток 2. Звіт  про  виконання  плану  по  доходах  спеціального фонду  бюджету  Староушицької  селищної  ради за перше півріччя  2018  року

Додаток   3. Звіт по видатках загального фонду  бюджету Староушицької  селищної  ради  за перше півріччя  2018   року. Додаток №  4. Звіт по видатках спеціального фонду селищного  бюджету Староушицької   ОТГ за І півріччя 2018 року

Проект рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва та передачу у власність земельної ділянки гр.. Кузьмінському Віталію Віталійовичу.

Проект рішення Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної ділянки гр.. Лавській Ванді Іванівні.

Проект рішення Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної ділянки гр.. Ольшинському Дмитру Івановичу.

Проект рішення Про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення із земель сільськогосподарського призначення в землі промисловості транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення з метою подальшої передачі в оренду для встановлення базової станції стільникового зв’язку ПАТ «Київстар»

Проект рішення Про виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу земельної ділянки  комунальної власності. ​

Проект рішення Про внесення змін до Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Староушицької об’єднаної територіальної громади на 2018 рік

Проект рішення Про затвердження тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення для комунального підприємства «Добробут»

Проект рішення Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для комунального підприємства «Добробут»

Проект рішення Про внесення змін до  селищного  бюджету  на 2018 рік

 

 

Проект рішення Про прийняття у комунальну власність об’єднаної територіальної громади Староушицької селищної ради майна та майнового комплексу Староушицької дитячої музичної школи

Проект рішення Про прийняття у підпорядкування об’єднаної територіальної громади Староушицької селищної ради Зразкового дитячого духового оркестру Староушицької дитячої музичної школи

Проект рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду земельної ділянки

Проект рішення Про розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж прибережної захисної смуги, з установленою  пляжною зоною в межах  смт Стара Ушиця.

Проект рішення Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік

Додаток 10 рішення про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік

Додаток 11 рішення про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік

Додаток 1 рішення про встановлення ставокта пільг із сплати земельного податку на 2019 рік

Додаток 2 рішення про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік

Додаток 3 рішення про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік

Додаток 4  рішення про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік

Додаток 5 рішення про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік

Додаток 6 рішення про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік

Додаток 7 рішення про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік

Додаток 8 рішення про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік

Додаток 9 рішення про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік

Проект рішення  Про внесення змін до  селищного  бюджету  на 2018 рік

Проект рішення Про встановлення транспортного податку на території Староушицької  селищної ради на 2019 рік

Проект рішення Про затвердження ставок єдиного податку на 2019 рік

Проект рішення Про встановлення туристичного збору на території Староушицької  селищної  ради на 2019 рік

Проект рішення Про встановлення ставок  та  пільг зі  сплати  податку на нерухоме майно,  відмінне від земельної ділянки   на 2019 рік

Проект рішення Про затвердження Переліку проектів, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році в Староушицькій селищній об’єднаній територіальній громаді

Проект рішення Про затвердження Комплексної Програми   розвитку освіти Староушицької селищної об’єднаної територіальної громади на 2018 – 2022 роки

Проект рішення Про встановлення на 2019 рік ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів  на території селищної ради

Проект рішення Про внесення змін до складу тендерного комітету Староушицької  селищної ради

Проект рішення Про затвердження Положення про пайову участь у розвитку інфраструктури селища та сіл Староушицької селищної ради

Проект рішення  Про прийняття у комунальну власність об’єднаної територіальної громади Староушицької селищної ради майна та майнового комплексу Гораївської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів

Проект рішення Про прийняття у комунальну власність об’єднаної територіальної громади Староушицької селищної ради майна та майнового комплексу Крушанівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Проект рішення Про прийняття у комунальну власність об’єднаної територіальної громади Староушицької селищної ради майна та майнового комплексу Нефедівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Проект рішення Про припинення діяльності шляхом ліквідації Гораївської гімназії Староушицької селищної ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області

Проект рішення Про припинення діяльності шляхом ліквідації  Крушанівської гімназії Староушицької селищноїради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області

Проект рішення Про припинення діяльності шляхом ліквідації Нефедівської гімназії Староушицької селищної ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області

Проект рішення Про прийняття у комунальну власність об’єднаної територіальної громади Староушицької селищної ради майна та майнового комплексу Грушківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів і агротехнічний ліцей»

Проект рішення Про прийняття у комунальну власність об’єднаної територіальної громади Староушицької селищної ради майна та майнового комплексу Староушицької дитячої музичної школи

Проект рішення Про прийняття у підпорядкування об’єднаної територіальної громади Староушицької селищної ради Зразкового дитячого духового оркестру Староушицької дитячої музичної школи

Проект рішення Про прийняття у комунальну власність об’єднаної територіальної громади Староушицької селищної ради майна та майнового комплексу Подільської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів

Проект рішення Про прийняття у комунальну власність об’єднаної територіальної громади Староушицької селищної ради майна та майнового комплексу Староушицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів екологічного напрямку

Проект рішення Про затвердження технічної документації    та внесення змін у рішення Подільської сільської ради № 4 від 07 червня 1993 року  «Про затвердження списків громадян (с.Подільське) яким безоплатно передаються у приватну земельні ділянки» в частині визначення (уточнення) площі та  цільового призначення земельної ділянки гр.. Побережного Петра Миколайовича

Проект рішення Про затвердження технічної документації    та внесення змін у рішення Грушківської сільської ради № 4 від 04 червня 1993 року «Про передачу у приватну власність безоплатно земельних ділянок» в частині визначення (уточнення) площі та  цільового призначення земельної ділянки гр.. Ткачук Олександри Петрівни

Проект рішення Про затвердження технічної документації    та внесення змін у рішення №7 від 04 червня 1993 року «Про затвердження списків громадян (смт. Стара Ушиця та с. Гораївка), яким безоплатно передаються в приватну власність земельні ділянки» в частині визначення (уточнення) площі та   цільового призначення земельних ділянок гр.. Урсуляк Ганні Олексіївні

Проект рішення Про затвердження технічної документації    та внесення змін у рішення Грушківської сільської ради № 4 від 04 червня 1993 року «Про передачу у приватну власність безоплатно земельних ділянок» в частині визначення (уточнення) площі та  цільового призначення Земельної ділянки гр.. Шарпацького Василя Федоровича

Проект рішення Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Ольшанському Дмитру Івановичу

Проект рішення Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Шубарській Марії Олегівні

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою подальшої передачі в оренду гр. Ткачук Віталію Володимировичу

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража гр.. Подорожному Анатолію Васильовичу

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Андрушко Сергію Миколайовичу

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведенняземельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Кушнір Андрію Сергійовичу

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Шубарській Марії Олегівні

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального гр.. садівництва гр.. Талімончук Діані Генадіївні

Проект рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Брижак Віктору Васильовичу.

Проект рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Брижак Любов Володимирівні

Проект рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки  гр.. Кирилюк Галині Федорівні

Проект рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Приступі Миколі Миколайовичу

Проект рішення Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості та передачу  у власність земельної ділянки гр.. Приступі Миколі Миколайовичу

Проект рішення Про припинення права користування земельною  ділянкою для ведення особистого селянського господарства гр.. Луцак Анатолію Арсенійовичу

Проект рішення Про затвердження складу комісії з конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою на території Староушицької селищної  об’єднаної територіальної громади

Проект рішення Про затвердження складу комісії з конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна Староушицької селищної  об’єднаної територіальної громади

Проект рішення Про затвердження складу комісії з конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельних ділянок, що підлягають продажу на території Староушицької об’єднаної територіальної громади

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд гр.. Грамович Вікторії Ігорівні

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки, несільськогосподарського призначення, з метою передачі в оренду для здійснення комерційної діяльності.

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва гр.. Гевко Івану Петровичу

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва гр.. Півець Олександру Анатолійовичу