Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Староушицька лікарня»

Про  внесення змін до селищного  бюджету Староушицької  селищної ради на 2021 рік

Про внесення змін  до рішення четвертої сесії  восьмого скликання від 24.12.2020 №18 «Про затвердження структури та штатних розписів апарату Староушицької селищної ради та її  виконавчих органів на 2021 рік.»

«Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва,  реконструкції, капітального ремонту, реставраціїза рахунок коштів селищного бюджету   Староушицької селищної ради  на 2021 рік»

Щодо безоплатної передачі зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Кам’янець-Подільського району у комунальну власність Староушицької селищної ради Староушицької амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та фельдшерських пунктів разом із майном, закріпленим за ними.

Про ліквідацію коммунального некомерційного підприємства «Староушицька лікарня»

Про внесення змін  до рішення Дев’ятої сесії  сьомого скликання від 27.06.2018 №23 « Про затвердження складу комісії з конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна Староушицької селищної  об’єднаної територіальної громади.»

Про погодження передачі  в суборенду земельних  ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення

ТОВ «Водограй-Плюс»

Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки з товариством з обмеженою відповідальністю «Водограй-Плюс».