Староушицька громада
Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

Новини

Департамент агропромислового розвитку повідомляє

Дата створення: 22:21 21.04.2019

Увага! Розпочато прийом документів на часткову компенсацію придбаних власниками особистих селянських господарств у поточному році установок індивідуального доїння. 

Прибирання територій у громаді

Дата створення: 11:32 21.04.2019

Безкоштовний навчальний онлайн - курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач»

Дата створення: 11:32 18.04.2019

В Україні впроваджена європейська модель контролю над якістю та безпечністю харчових продуктів – НАССР, яка дозволяє аналізувати та контролювати небезпечні фактори хімічного, мікробіологічного та фізичного походження від сировини до обігу та споживання готової продукції.

Обласний семінар завідуючих бібліотеками об’єднаних територіальних громад області «Місце бібліотеки в об’єднаній територіальній громаді: виклики та перспективи»

Дата створення: 09:34 18.04.2019

Впродовж 15-17 квітня бібліотекар Староушицької селищної бібліотеки Власюк Галина Федорівна брала участь в обласному семінарі завідуючих бібліотеками об’єднаних територіальних громад області «Місце бібліотеки в об’єднаній територіальній громаді: виклики та перспективи», який відбувався в Хмельницькій обласній універсальні науковій бібліотеці.

Семінар-практикум "Нові форми і методи роботи з обдарованими учнями в об'єднаних територіальних громадах"

Дата створення: 09:16 18.04.2019

Семінар-практикум "Нові форми і методи роботи з обдарованими учнями в об'єднаних територіальних громадах"