Про внесення змін до рішення Шістнадцятої сесії    сьомого скликання від 10 жовтня 2018 року  № 04       «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів на території Староушицької об’єднаної    територіальної громади.»

Про затвердження Порядку встановлення тимчасових  споруд торговельного, по бутового, соціально-культурного чи іншого призначення, для провадження підприємницької діяльності на території населених пунктів Староушицької  об’єднаної  територіальної громади.

Про затвердження Порядку розміщення та використання  зупинкових комплексів          на території населених пунктів Староушицької об’єднаної територіальної громади.

Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової  участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення в утриманні об'єктів благоустрою на території населених пунктів Староушицької  об’єднаної  територіальної громади.

Про затвердження переліку земельних ділянок право оренди на які буде реалізовано через аукціон, підготовку лота та  проведення продажу права оренди на земельних  торгах (аукціоні).

Про визнання земельних часток (паїв) громадян с. Рункошів на території Староушицької селищної ради нерозподіленими (невитребуваними).

Про виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки комунальної власності в натурі (на місцевості).

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Сиротін Вячеславу Дмитровичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Чорненькій Ользі Олександрівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Чорпіті Володимиру Прокоповичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для ведення особистого селянського господарства гр.. Горевич Антону Васильовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для ведення особистого селянського господарства гр.. Грушка Миколі Анатолійовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки,зі зміною виду цільового призначення землі в межах основної категорії земель, для ведення особистого селянського господарства гр.. Думанській Інні Василівні

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки,зі зміною виду цільового призначення землі в межах основної категорії земель, для ведення особистого селянського господарства гр.. Продан Вікторії Миколаївні.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Никитюк Олесі Віталіївні.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Олійник Галині Іванівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки,зі зміною виду цільового призначення землі в межах основної категорії земель, для ведення особистого селянського господарства гр.. Похольчук Євгені Василівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства гр.. Романюк Альоні Дмитрівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва  гр.. Бабієнко Олегу Анатолійовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва  гр.. Коваль Людмилі Василівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки для ведення  індивідуального садівництва  гр.. Нінадовському Ігорю Олександровичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки для ведення  індивідуального садівництва  гр.. Окарській Анні Олегівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки для ведення  індивідуального садівництва  гр.. Окарському Володимиру Ярославовичу.

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі  (на місцевості), нерозподілених (нетребуваних) земельних часток (паїв), з метою передачі у тимчасове користування, на умовах оренди, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва фермерському господарству «Атаман Агро»

 

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.. Ковальчуку Володимиру Васильовичу.

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.. Морозюк Сергію Миколайовичу.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража,  та передачу у власність земельної ділянки гр.. Сваріщуку Анатолію Васильовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Атаманюку Анатолію Івановичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Атаманюк Яні Анатоліївні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Гаймер Єдуарду Андрійовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Кузьмінському Віталію Віталійовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Морозу Андрію Миколайовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва та передачу у власність земельної ділянки гр.. Врубель Ігорю Михайловичу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної ділянки гр.. Ковтонюк Сергію Васильовичу.

 

Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу у власність земельної ділянки гр.. Гонтар Борису Степановичу.

 

Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Мартинович Анатолію Васильовичу.

Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу у власність земельної ділянки гр.. Надкирничній Лідії Іванівні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, по зміні цільового призначення для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, по зміні цільового призначення для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій.

Про погодження передачі  в суборенду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва земельної ділянки комунальної власності гр.. Ткачуку Вадиму Миколайовичу

Про виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу та об’єднання земельної ділянки  комунальної власності.

Про виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу та об’єднання земельної ділянки  комунальної власності.

Про виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу та об’єднання земельної ділянки  комунальної власності.

Про припинення права користування земельною  ділянкою для ведення особистого селянського господарства

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Про внесення змін до договору оренди   земельної ділянки  комунальної власності   з гр.. Джурляком Іваном Олексійовичем.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури КП  «Відродження».

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкидля будівництва і обслуговування будівель торгівлі.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведенняземельної ділянки для ведення особистого селянськогогосподарства гр.. Никифорчин Роксолані Василівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Никонюк Людмилі Миколаївні.

 

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Ткачуку Богдану Володимировичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Чорній Ілоні Василівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва  гр.. Козловському Олександру Олександровичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель органів місцевого самоврядування.

Про виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу та об’єднання земельної ділянки  комунальної власності.

 

Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2019 рік

Звіт про хід виконання Комплексної програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури пожежної охорони  Староушицької селищної ради Кам’янець-Подільського району  на 2019-2022 роки

Звіт про хід виконання Програми благоустрою населених пунктів Староушицької селищної ради на 2018-2020 роки

Звіт про хід виконання Програми боротьби зі злочинністю та забезпечення охорони громадського порядку в Кам’янець-Подільському районі та на території Староушицької селищної ради (Староушицької ОТГ) 2018 – 2021 рр.

Звіт про хід виконання Програми розвитку та фінансової підтримки комунальних підприємств Староушицької селищної ради на 2018-2022 роки

Звіт про хід виконання Програми Програми розвитку земельних відносин на території Староушицької селищної ради на 2019-2020 роки

Звіт про хід виконання Програми розвитку та фінансової підтримки органу місцевого самоврядування Староушицької селищної ради на 2019-2021 роки

Звіт про хід виконання Комплексної Програми розвитку освіти Староушицької селищної ради на 2018-2022  роки

Звіт про хід виконання Комплексної Програми розвитку освіти Староушицької селищної ради на 2018-2022  роки

Звіт про хід виконання Програми соціального захисту населення Староушицької селищної ради на 2018 – 2020 рр.

Звіт про хід виконання Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Староушицької селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки

Про затвердження істотних умов енергосервісних договорів

Звіт про виконання Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Староушицької селищної ради за 2019 рік

Про внесення змін до Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного характеру і пожежної безпеки на території Староушицької селищної об’єднаної територіальної громади на 2018-2022 роки

Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік

Про затвердження Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Староушицької селищної ради на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на 2020 рік

Програми підтримки та розвитку комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство «Кам’янець-Подільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020 рік

Про затвердження Положення  про преміювання працівників  закладів культури Староушицької селищної ради

Про затвердження Положення про преміювання працівників закладів освіти Староушицької селищної ради 

Про передачу земельних ділянок державної  власності  у комунальну власність Староушицької селищної  ради.