• Переглядів: 6

Вітаємо призера XIV обласної учнівської інтернет-олімпіади з математики у 2021/2022 навчальному році – Олександра Лозу, учня 10 класу Грушківського ліцею (диплом ІІ ступеня). Керівник – вчитель математики Катерина Петрівна Пастух. Бажаємо і надалі успіхів!

• Переглядів: 38

Староушицька селищна бібліотека увійшла до списку 25-ти бібліотек Хмельницької області, які отримали книги за державною програмою поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги. Книжковий фонд бібліотеки поповнився на 684 примірники сучасних книг: близько 60% складає література для дітей, інша частина – новинки української художньої літератури, видання для розвитку та самовдосконалення.