Староушицька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Діяльність ДПІ

Публічне_утвердження: відомі люди підтримують кампанію декларування доходів громадян

Нещодавно до кампанії декларування доходів, отриманих у 2020 році, долучився Український футболіст, трьох разовий чемпіон і срібний призер літніх Параолімпійських  ігор, чемпіон Європи та світу, заслужений майстер спорту України та  Почесний громадянин міста Кам’янець-Подільського Віталій Трушев, який завітав до Центру обслуговування платників Кам’янець-Подільської ДПІ .

«Звітувати про свої доходи та своєчасно сплачувати податки – це конституційний обов’язок кожного громадянина, який хоче і прагне жити у заможній країні, де належним чином фінансуються медичні установи, освітні заклади, будуються дороги, виділяється достатня кількість коштів на оздоровлення дітей і пенсійне забезпечення. Адже, від того, наскільки сумлінно ми будемо ставитись до нашої країни, повністю залежить забезпечення соціальної сфери держави, її майбутнє,» – зазначив Віталій Трушев.

Декларуючи доходи і сплачуючи податки, громадяни приносять користь рідному місту. Декларування своїх доходів та вчасна сплата податків є своєрідним джерелом позитивної самооцінки, чітким усвідомленням того, що ти успішна людина і вчиняєш як чесний, добропорядний громадянин.

 

Кам’янець-Подільська ДПІ

                                                                                                   ГУ ДПС у Хмельницькій області

 

 

До податківців завітали  студенти

Сьогодні, відбулась зустріч студентів третього курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Кам’янець-Подільського фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій, викладачів коледжу з податківцями Кам’янець-Подільської податкової інспекції.

На зустрічі  начальник податкової інспекції Ігор Бєлко  зауважив, що податкова служба завжди приділяла особливу увагу вихованню молодого покоління як сумлінного платника податків. Сьогодні ж важливим є те, щоб молодь, яка навчається і набирається знань, не тільки б ставилася з розумінням до обов’язку сплати податків, а й була б підтримкою у такій справі, як наповнення бюджету держави. Отже, ознайомлення студентів з особливостями праці в податкових органах є необхідним і важливим, як для них самих, так і для податківців, які зацікавлені у молодих кадрах.

Також, з останніми змінами в податковому законодавстві, ознайомила студентів начальник відділу електронних сервісів Ніна Чесньовська.   Основний акцент виступу – роз’яснення  щодо  вчасного подання Податкової декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік, новації у сфері застосування РРО, програмних РРО  та  можливість користуватися електронними сервісами ДПС України для подання звітності та сплати податків, проведення звірки взаєморозрахунків з бюджетом та отримання адміністративних послуг.    

Для корисної інформації студентам запропоновано підписатись на офіційну  сторінку ДПС України у Facebook  fh.com/TaxUkraine.  

          Наприкінці заходу слухачі подякували за отриману інформацію, якою вони обов’язково скористуються.

 

Кам’янець-Подільська ДПІ

ГУ ДПС у Хмельницькій області