Відкритий діалог податківців з платниками податків    

                                                                                                    

У Кам’янець-Подільському районі  відбулось ряд зустрічей керівництва  державної податкової інспекції (далі-ДПІ) Головного управління ДПС у Хмельницькій області  з платниками податків та посадовими особами територіальних громад щодо проведення  інвентаризації власників земельних ділянок та об’єктів нерухомості; залучення до декларування громадян, які обробляють значні площі земельних ділянок,  а також  щодо   легалізації трудових відносин.

Як відмітив начальник ДПІ Ігор Бєлко,  тільки спільними зусиллями усіх учасників зустрічі можна досягти  позитивного результату з  цих надважливих  питаннях  сьогодення.

У ході зустрічей  обговорено також актуальні аспекти пов’язані із застосуванням РРО та ПРРО;  подання  звітності в електронному вигляді з  використанням особистого електронного кабінету; погашення податкового боргу.

«Адже відкритий діалог з платниками податків  щодо законодавчих  новацій та проблемних питань дає можливість пошуку правильних рішень пов’язаних з  сумлінною сплатою податків та  достатком громадян», - підкреслив начальник ДПІ Ігор Бєлко.

 

Кам’янець-Подільська ДПІ

ГУ ДПС у Хмельницькій області

 

 

 

Завершується компанія декларування доходів, отриманих фізичними особами протягом 2020 року

На базі Слобідсько - Кульчиївецької територіальної громади за участю представників інших територіальних громад Кам’янець – Подільського району, відбулася робоча нарада з питань пов’язаних із завершенням деклараційної компанії доходів громадян отриманих в 2020 році. Серед запрошених учасників - громадяни, що одноосібно обробляють земельні ділянки. У нараді взяв участь начальник Кам’янець – Подільської ДПІ  Ігор Бєлко.

В ході наради наголошено, що декларація про майновий стан і доходи  за 2020 рік подається до 01 травня 2021 року(останній день подання -30.04.2021). Подати  Декларацію необхідно і одноосібникам, які самостійно обробляють власні земельні ділянки (паї) загальною площею понад 2 гектари та отримують доходи від продажу сільськогосподарської продукції (п.п. 165.1.24 п. 165.1 ст. 165 ПКУ). 

Доходи від продажу сільськогосподарської продукції, вирощеної на власних земельних ділянках площею понад 2 гектари, та доходи від надання власних земельних ділянок в оренду іншій фізичній особі, підлягають оподаткуванню ПДФО за ставкою 18 % та військовим збором за ставкою 1,5%.

Також звернуто увагу, що кожен з одноосібників має можливість подати декларацію через Електронний кабінет. Вхід до Електронного кабінету – за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

 

Кам’янець-Подільська ДПІ

ГУ ДПС у Хмельницькій області

 

 

 

 

Спілкування  з  Податковою службою дистанційно

 

Податківці  Кам’янеччини  беруть активну участь у професійній  перепідготовці та соціальній  адаптації військовослужбовців, ветеранів та членів  їх сімей в рамках  інтеграції  моделі проєкту   «Норвегія - Україна».

Під час проведення чергових он-лайн занять, які відбулись  на базі  Подільського державного аграрно-технічного університету, розглянуто актуальні питання податкового законодавства,  пов’язаного з:

декларуванням  доходів громадян;

сплатою податку на нерухоме майно, відмінне від  земельної ділянки  та земельного податку;

застосуванням реєстраторів розрахункових операцій та ПРРО;

дистанційним  спілкуванням з органами ДПС,  використовуючи електронні сервіси, у т.ч. «Електронний кабінет» та «InfoTAX».

 

Начальник  ДПІ Ігор Бєлко відповів на питання, які цікавили учасників занять.

 

 

 

Публічне_утвердження: відомі люди підтримують кампанію декларування доходів громадян

Нещодавно до кампанії декларування доходів, отриманих у 2020 році, долучився Український футболіст, трьох разовий чемпіон і срібний призер літніх Параолімпійських  ігор, чемпіон Європи та світу, заслужений майстер спорту України та  Почесний громадянин міста Кам’янець-Подільського Віталій Трушев, який завітав до Центру обслуговування платників Кам’янець-Подільської ДПІ .

«Звітувати про свої доходи та своєчасно сплачувати податки – це конституційний обов’язок кожного громадянина, який хоче і прагне жити у заможній країні, де належним чином фінансуються медичні установи, освітні заклади, будуються дороги, виділяється достатня кількість коштів на оздоровлення дітей і пенсійне забезпечення. Адже, від того, наскільки сумлінно ми будемо ставитись до нашої країни, повністю залежить забезпечення соціальної сфери держави, її майбутнє,» – зазначив Віталій Трушев.

Декларуючи доходи і сплачуючи податки, громадяни приносять користь рідному місту. Декларування своїх доходів та вчасна сплата податків є своєрідним джерелом позитивної самооцінки, чітким усвідомленням того, що ти успішна людина і вчиняєш як чесний, добропорядний громадянин.

 

Кам’янець-Подільська ДПІ

                                                                                                   ГУ ДПС у Хмельницькій області

 

 

До податківців завітали  студенти

Сьогодні, відбулась зустріч студентів третього курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Кам’янець-Подільського фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій, викладачів коледжу з податківцями Кам’янець-Подільської податкової інспекції.

На зустрічі  начальник податкової інспекції Ігор Бєлко  зауважив, що податкова служба завжди приділяла особливу увагу вихованню молодого покоління як сумлінного платника податків. Сьогодні ж важливим є те, щоб молодь, яка навчається і набирається знань, не тільки б ставилася з розумінням до обов’язку сплати податків, а й була б підтримкою у такій справі, як наповнення бюджету держави. Отже, ознайомлення студентів з особливостями праці в податкових органах є необхідним і важливим, як для них самих, так і для податківців, які зацікавлені у молодих кадрах.

Також, з останніми змінами в податковому законодавстві, ознайомила студентів начальник відділу електронних сервісів Ніна Чесньовська.   Основний акцент виступу – роз’яснення  щодо  вчасного подання Податкової декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік, новації у сфері застосування РРО, програмних РРО  та  можливість користуватися електронними сервісами ДПС України для подання звітності та сплати податків, проведення звірки взаєморозрахунків з бюджетом та отримання адміністративних послуг.    

Для корисної інформації студентам запропоновано підписатись на офіційну  сторінку ДПС України у Facebook  fh.com/TaxUkraine.  

          Наприкінці заходу слухачі подякували за отриману інформацію, якою вони обов’язково скористуються.

 

Кам’янець-Подільська ДПІ

ГУ ДПС у Хмельницькій області

ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ!

ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ!

  • Переглядів: 8

База для нарахування збору з одноразового (спеціального) декларування коштовного годинника та дороговартісної зброї визначається фізичною особою самостійно Кам’янець-Подільська ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області інформує,  що відповідно до п.п. «е» п. 4 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу Україниоб’єктами одноразового (спеціального) добровільного декларування можуть бути визначені підпунктами 14.1.280 і 14.1.281 п. 14.1 ст. 14 ПКУ активи фізичної особи, що належать декларанту на праві власності (в тому числі на праві спільної часткової або на праві спільної сумісної власності) і знаходяться (зареєстровані, перебувають в обігу, є на обліку тощо) на території України та/або за її межами станом на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація), зокрема, інші активи фізичної особи, у тому числі майно.

Кам’янець-Подільська ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області інформує

Кам’янець-Подільська ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області інформує

  • Переглядів: 33

Про застосування РРО/ПРРО та ведення обліку товарних запасів з 1 січня 2022 року                Кам’янець-Подільська ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області інформує,, що фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку І групи не зобов’язані застосовувати РРО/ПРРО та вести облік товарних запасів .

Кам’янець-Подільська ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області  нагадує

Кам’янець-Подільська ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області  нагадує

  • Переглядів: 48

Декларант, який виявив бажання скористатися правом на подання одноразової добровільної декларації, не має права уповноважити іншу особу на подання такої декларації  

Кам’янець-Подільська ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області інформує

Кам’янець-Подільська ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області інформує

  • Переглядів: 15

Фізичні особи підприємці, які проводять розрахункові операції,  з 1 січня 2022 року зобов’язані використовувати РРО/ПРРО Кам’янець-Подільська ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області інформує, що з 01 січня 2022 року фізичні особи підприємці, які проводять розрахункові операції, зобов’язані використовувати реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій.