Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у комунальну власність, зі зміною цільового призначення землі  для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у комунальну власність, зі зміною цільового призначення землі  для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність, підготовку документації та  проведення земельних  торгів (аукціону).

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, в натурі (на місцевості), підготовку документації  та  проведення земельних  торгів (аукціону).

Про затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу та об’єднання земельної  ділянки  комунальної власності

Про припинення права постійного користування земельною  ділянкою  комунальної  власності Кам’янець-Подільському районному споживчому товариству.