Телефон звернень та пропозицій Комунального підприємства

«Відродження»

??(096)1692090

 

 

Заборгованість станом на 01.04.2019р по     КП  «ДОБРОБУТ»  Фото без опису

Заборгованість станом на 01.04.2019р  КП «ВІДРОДЖЕННЯ» Фото без опису

 

ОГОЛОШЕННЯ
Староушицьке КП «Відродження» надає для населення громади такі послуги:
- Дискування трактором – 15 грн/1 сота;
- Фрезування трактором – 20 грн/1 сота;
- Трактор з причепом – 300 грн/1 год;
- Екскаватор – 400 грн/1 год.
За наданням послуг звертайтесь в бухгалтерію КП «Відродження», тел. 99-4-30

Фото без опису

 

З 1-го квітня 2019 року в смт Стара Ушиця діє новий тариф на водопостачання – 20 грн. На водовідведення тариф залишився у сумі 3 грн. Ці норми затверджені на 24 сесії сьомого скликання від 15.03.2019 року. Також не змінилися тарифи на квартплату.

З 1-го травня згідно закону України «Про житлово-комунальні послуги» вводяться нові зміни при оплаті комунальних послуг:

---  вводиться пеня за борг 0,01% в день після 25 числа по сплаті за попередній місяць.

---  вводиться система штрафів (самовільне підключення до водопостачання, пошкодження пломби чи лічильника, тощо)

---  згідно цього Закону споживач зобов’язаний допускати у своє житло виконавців комунальних послуг та їх представників для ліквідації аварії, усунення неполадок санітарно- технічного та інженерного обладнання, його встановленню і заміни, перевірки показань приладів.

---  інформувати виконавця комунальних послуг про зміну власника житла та фактичну кількість осіб, які постійно проживають у житлі.

---  споживач не звільняється від сплати житлово-комунальних послуг, отриманих ним до укладання відповідного договору.

---  виконавець послуги здійснює обслуговування, поточний ремонт внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку  спільно з співласниками квартир (матеріали за рахунок підприємства, оплата роботи- за рахунок мешканців квартир). Капітальний ремонт внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку, що забезпечують надання відповідної комунальної послуги, здійснюється співвласниками за власний рахунок.

    Нижче приводимо інформацію по боржниках за комунальні послуги більше 300 грн в КП «Відродження» та боржників КП «Добробут». Просимо розрахуватись з боргами та вчасно сплачувати комунальні послуги. Якщо у вас виникли питання, просимо звертатись за т. 99-4-30.

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ЗДІЙСНИТИ ЗМІНУ ТАРИФІВ НА ПОСЛУГИ З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОВІДВЕДЕННЯ.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ЗДІЙСНИТИ ЗМІНУ ТАРИФІВ НА ПОСЛУГИ З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОВІДВЕДЕННЯ.

  • Переглядів: 116

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ЗДІЙСНИТИ ЗМІНУ ТАРИФІВ НА ПОСЛУГИ З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОВІДВЕДЕННЯ Шановні споживачі!  Комунальне підприємство  «Відродження» Староушицької селищної ради доводить до відома споживачів про намір здійснити у 2024 році зміну тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.