Телефон звернень та пропозицій Комунального підприємства

«Відродження»

??(096)1692090

????Звертаємося до представників та власників зелених садиб??

??Доводимо до вашого відома, що рішенням №01 чотирнадцятої сесії восьмого скликання від 30 червня 2021 року було визначено податковим агентом для сплати туристичного збору у приватному секторі населених пунктів Староушицької територіальної громади Комунальне підприємство «Відродження» Староушицької селищної ради.

?Тому, щодо сплати туристичного збору з осіб, які відвідують вашу садибу звертайтеся у комунальне підприємство «Відродження»

Коротко про туристичний збір:

?Туристичний збір – це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету.????

?Платники збору – це громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які перебувають на території Староушицької ТГ та тимчасово розміщуються в місцях проживання (ночівлі).????????????????

Ставки: Ставка збору встановлюється за кожну добу тимчасового розміщення особи в місцях проживання (ночівлі), у розмірі 0,02% для внутрішнього та в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї людини на добу тимчасового розміщення.

?Розмір мінімальної заробітної плати на 01 січня 2022 р. – 6500 грн; Ставка – 13 грн.

??Тел.для довідки – 0672267764 (Світлана Блажей).

Заборгованість станом на 01.04.2019р по     КП  «ДОБРОБУТ»  

Заборгованість станом на 01.04.2019р  КП «ВІДРОДЖЕННЯ» 

 

ОГОЛОШЕННЯ
Староушицьке КП «Відродження» надає для населення громади такі послуги:
- Дискування трактором – 15 грн/1 сота;
- Фрезування трактором – 20 грн/1 сота;
- Трактор з причепом – 300 грн/1 год;
- Екскаватор – 400 грн/1 год.
За наданням послуг звертайтесь в бухгалтерію КП «Відродження», тел. 99-4-30

 

З 1-го квітня 2019 року в смт Стара Ушиця діє новий тариф на водопостачання – 20 грн. На водовідведення тариф залишився у сумі 3 грн. Ці норми затверджені на 24 сесії сьомого скликання від 15.03.2019 року. Також не змінилися тарифи на квартплату.

З 1-го травня згідно закону України «Про житлово-комунальні послуги» вводяться нові зміни при оплаті комунальних послуг:

---  вводиться пеня за борг 0,01% в день після 25 числа по сплаті за попередній місяць.

---  вводиться система штрафів (самовільне підключення до водопостачання, пошкодження пломби чи лічильника, тощо)

---  згідно цього Закону споживач зобов’язаний допускати у своє житло виконавців комунальних послуг та їх представників для ліквідації аварії, усунення неполадок санітарно- технічного та інженерного обладнання, його встановленню і заміни, перевірки показань приладів.

---  інформувати виконавця комунальних послуг про зміну власника житла та фактичну кількість осіб, які постійно проживають у житлі.

---  споживач не звільняється від сплати житлово-комунальних послуг, отриманих ним до укладання відповідного договору.

---  виконавець послуги здійснює обслуговування, поточний ремонт внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку  спільно з співласниками квартир (матеріали за рахунок підприємства, оплата роботи- за рахунок мешканців квартир). Капітальний ремонт внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку, що забезпечують надання відповідної комунальної послуги, здійснюється співвласниками за власний рахунок.

    Нижче приводимо інформацію по боржниках за комунальні послуги більше 300 грн в КП «Відродження» та боржників КП «Добробут». Просимо розрахуватись з боргами та вчасно сплачувати комунальні послуги. Якщо у вас виникли питання, просимо звертатись за т. 99-4-30.