Про припинення права користування земельною  ділянкою  комунальної  власності.

Про внесення змін у рішення сесії  Староушицької селищної ради № 47 від 13 жовтня 2020 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Кучерук Світлані Андріївні.»

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки, зі зміною цільового призначення землі для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Бугаєвській Аліні Олександрівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Грамчуку Анатолію Калиновичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Грамчук Оксані Валеріївні.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки,зі зміною виду цільового призначення землі в межах основної категорії земель, для ведення особистого селянського господарства гр.. Кінюк Аліні Іванівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки,зі зміною виду цільового призначення землі в межах основної категорії земель, для ведення особистого селянського господарства гр.. Кінюк Аліні Іванівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Литвинюк Ользі Тарасівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Пантелей Василю Івановичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Сиско Антоніні Робертівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Явдошко Антоніні Петрівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Явдошко Михайлу Івановичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення  індивідуального садівництва  гр.. Юрченко Галині Олексіївні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуального гаража гр.. Поповій Світлані Євгенівні.

Про затвердження  технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу земельної  ділянки  комунальної власності»

Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення в межах категорії земель за основним цільовим призначенням землі сільськогосподарського призначення, для сінокосіння і випасання худоби та передачу у користування, на умовах оренди, земельної ділянки гр.. Лавському Мирославу Анатолійовичу.

Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення в межах категорії земель за основним цільовим призначенням землі сільськогосподарського призначення, для сінокосіння і випасання худоби та передачу у користування, на умовах оренди, земельної ділянки гр.. Лавському Мирославу Анатолійовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Бадій Галині Павлівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Гелевській Валентині Павлівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Гучику Василю Павловичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Лавській Олені Володимирівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Лавському Мирославу Анатолійовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки  гр.. Лапчинській Надії Василівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Лапчинському Василю Калиновичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Никитюк Олесі Віталіївні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Остапчук Валентині Миколаївні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Похольчук Антоніні Анатоліївні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Похольчук Володимиру Івановичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки

гр.. Продан Вікторії Миколаївні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Продан Сергію Миколайовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Ржепянській Ірині Григорівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Рудому Андрію Ігоровичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для  ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Трикуліч Ользі Василівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Язвецькій Валентині Василівні.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі  для ведення індивідуального садівництва та передачу у власність земельної ділянки гр.. Зубару Сергію Олександровичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі для ведення індивідуального садівництвата передачу у власність земельної ділянки гр.. Левчуку Максиму Ярославовичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі  для ведення індивідуального садівництва та передачу у власність земельної ділянки гр.. Нінадовському Ігорю Олександровичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення землі  для ведення індивідуального садівництва та передачу у власність земельної ділянки гр.. Яновському Денису Антоновичу.

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної  ділянки гр.. Гучику Василю Павловичу.

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної  ділянки гр.. Садій Василю Івановичу.

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної  ділянки гр.. Самедінову Сергію Петровичу.

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної  ділянки гр.. Самедіновій Юлії Василівні.

 

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної  ділянкигр.. Сиско Антоніні Робертівні.

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної  ділянкигр.. Чорненькій Ользі Олександрівні.

 

Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) та передачу у власність земельної  ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.. Горбатюк Дар’ї Іллічні

Про виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо  поділу та об’єднання земельної  ділянки  комунальної власності.

Про надання дозволу на обмін земельної  ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Касапчуку  Миколі Івановичу.

Про внесення  в перелік та затвердження переліку земельних  ділянок право оренди на які буде реалізовано на земельних торгах(аукціоні), та підготовку документації для  проведення продажу права оренди на земельних  торгах (аукціоні).

Про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної  власності  у комунальну власність Староушицької селищної  ради.

Про прийняття земельних  ділянок державної власності сільськогосподарського призначення у комунальну власність Староушицької селищної ради Кам’янець - Подільського району Хмельницької області.

Про  селищний  бюджет Староушицької  селищної ради на 2021 рік