Про затвердження технічної документації   та внесення змін у рішення №7 від 04 червня 1993 року «Про затвердження списків громадян (смт. Стара Ушиця та с. Гораївка), яким безоплатно передаються в приватну власність земельні  ділянки» в частині визначення (уточнення) площі та  цільового призначення земельної ділянки гр.. Федорової Ганни Михайлівни.

Про внесення змін до рішення Двадцять дев’ятої сесії  сьомого скликання № 15 від 26 червня  2019 року «Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Роляку  Віталію Івановичу.»

Про внесення змін до договору оренди   земельної ділянки  комунальної власності   з гр.. Джурляком Іваном Олексійовичем.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Гучику Василю Павловичу.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Касапчук Надії Федорівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Франчук Ользі Петрівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільовогопризначення землі,  приватному підприємству «Добробут РБК».

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Бадій Ганні Павлівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Головкіній Марії Петрівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Остапчук Валентині Миколаївні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Остовій Раїсі Олександрівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Побережній Валентині Іванівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Похольчук Антоніні Анатоліївні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначенняземлі,  для ведення особистого селянського господарства  гр.. Похольчук Володимиру Івановичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Похольчук Галині Іванівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Ржепянській Ірині Григорівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Сарафинюк Валентину Петровичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Тернюк Олександру Васильовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Тихонюк Катерині Арсенівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Трикуліч Ользі Василівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Худняку Анотолію Васильовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Худняку Віктору Анатолійовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Худняк Галині Григорівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Циганівській Любов Вікторівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Юзвенко Тетяні Вікторівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною цільового призначення землі,  для ведення особистого селянського господарства гр.. Язвецькій Валентині Василівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки для ведення індивідуального садівництва  гр.. Джурляк Назару Олександровичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки для ведення індивідуального садівництва  гр.. Джурляк Ульяні Олександрівні.

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.. Дудко Надії Федорівні.

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.. Маковецькому Артему Валерійовичу.

 

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.. Рукодайній Ганні Іванівні.