Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Проекти 14 сесії 8 скликання

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Колодніцькому Василю Олексійовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Осатюк Ользі Остапівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною виду цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства гр.. Циганівському Олегу Івановичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва гр.. Кубко Ганні Михайлівні.

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництвагр.. Березюк Людмилі Степанівні.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Колодніцькому Василю Олексійовичу.

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Кубко Ганні Михайлівні.

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Кучер Галині Кирилівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Бонгар Людмилі Василівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва гр.. Голобродському Івану Остаповичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Гончаруку Миколі Івановичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Кубко Ганні Михайлівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Кушніру Олександру Івановичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр.. Лапчинській Ганні Григорівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення землі  для ведення особистого селянського господарства гр.. П’янковському Ігорю Пилиповичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення землі  для ведення особистого селянського господарства гр.. Процун Людмилі Дмитрівні.