24.10.2022  cмт Стара Ушиця

Комунальне підприємство “Відродження” Староушицької селищної ради Кам»янець-Подіільського району Хмельницької області  повідомляє про те, що у зв’язку з прийняттям Закону України від 03.12.2020 р. № 1060 “Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг” та керуючись вимогами частини 5 статті 13, Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, статті 633, 634, 641, 642 Цивільного Кодексу України, підприємство публікує текст індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення і текст індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення з власниками індивідуальних (садибних) житлових будинків. У разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем послуги договір згідно з вимогами частини 1, Статті 14 цього Закону, з ними укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання.

Такі договори вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті виконавця послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем послуги.

Публічні договори приєднання про надання послуги з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення з власниками індивідуальних (садибних) житлових будинків вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті https://staroushytska-gromada.gov.ua такий власник не вчинив дій щодо відключення (відмови) від комунальної послуги.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведенн я   Завантажити

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення з власниками індивідуальних (садибних) житлових будинків       Завантажити