Про внесення змін до рішення № 34 Тридцять другої сесії сьомого скликання «Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Тогачинському Василю Володимировичу.

Про внесення змін додоговору оренди земельної ділянки з ФГ «Крушанівське»

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд гр.. Сапожнік Ніні Михайлівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд гр.. Сапожнік Тетяні Володимирівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування об’єктів АТ «Хмельницькобленерго» .

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Дубинюк Валентині Іванівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства гр.. Буняк Валентину Васильовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Жалобі Світлані Василівні.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведенняземельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Колодніцькому Віталію Володимировичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Кузьмінському Петру Михайловичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянкизі зміною виду цільового призначення землі для ведення особистого селянського господарства гр.. Мельник Валентині Анатоліївні.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведенняземельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Мельник Сергію Васильовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для ведення особистого селянського господарства гр.. Морозу Андрію Миколайовичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення землідля ведення особистого селянського господарства гр.. Солярик Валерію Степановичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва  гр.. Гарук Олегу Петровичу.

Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва  гр.. Коваль Людмилі Василівні.

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.. Адаменко Вадиму Петровичу.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд та передачу у власність земельної ділянки гр.. Трикуліч Володимиру Васильовичу.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Міхалевському Івану Володимировичу.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної ділянки гр.. Деркач Ганні Миколаївні.

 

Про припинення права користування земельною  ділянкою для ведення особистого селянського господарства

Про обмін земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.