Проект рішення Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку освіти Староушицької селищної ради на 2018-2020  роки

Проект рішення Про внесення змін до  селищного  бюджету  на 2019 рік

Проект рішення Про затвердження технічної документації    та внесення змін у рішення Подільської сільськоїради № 4 від 07 червня 1993 року «Про затвердження списків громадян (с. Подільське) яким безоплатно передаються у приватну земельні ділянки» в частині визначення (уточнення) площі та  цільового призначення земельної ділянки гр.. Думанської Євгени Петрівни.

Проект рішення Про затвердження технічної документації  та внесення змін у рішення Подільської сільськоїради № 4 від 07 червня 1993 року «Про затвердження списків громадян (с. Подільське) яким безоплатно передаються у приватну земельні ділянки» в частині визначення (уточнення) площі та  цільового призначення земельної ділянки гр.. Похольчук Галини Іванівни.

Проект рішення Про внесення змін та розірвання договору оренди земельної ділянки з гр.. Сливком Андрієм Васильовичем

Проект рішення Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Іванишиній Марині Олегівні.

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування об’єктів АТ «Хмельницькобленерго» - ЗТП – 218.

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для ведення особистого селянського господарства гр.. Господар Василю Герасимовичу.

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для ведення особистого селянського господарства гр.. Морозу Андрію Миколайовичу.

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду використання, для ведення особистого селянського господарства гр.. Войтишину Тарасу Олександровичу.

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.. Дулепі Валентині Іванівні.

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки, зі зміною виду використання, для ведення особистого селянського господарства гр.. Сінькову Назару Івановичу.

Проект рішення Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.. Арнаут Катерині Михайлівні

Проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду використання, для сінокосіння і випасання худоби гр.. Войтишину Тарасу Олександровичу.

Проект рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд та передачу у власність земельної ділянки гр.. Василенко Світлані Дмитрівні.

Проект рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки  гр.. Белінському Олександру Володимировичу.

Проект рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарствата передачу у власність земельної ділянки гр.. Бичок Наталії Іванівні.

Проект рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки гр.. Гелевському Михайлу Володимировичу.

Проект рішення Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу  у власність земельної ділянки гр.. Мациплюк Ганні Кирилівні.

Проект рішення Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.. Андрієвському Петру Івановичу.

Проект рішення Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.. Горюшко Борису Васильовичу.

Проект рішення Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.. Горюшко Ганні Дмитрівні.

Проект рішення Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.. Гуменюк Валентині Василівні.

Проект рішення Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.. Яцюк Надії Омельянівні.

Проект рішення Про припинення права користування земельною  ділянкою для ведення особистого селянського господарства

Проект рішення Про припинення права користування земельною  ділянкою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва сільськогосподарського кооперативу «Рункошівський»

Проект рішення Про підготовку земельної ділянки у лот та проведення земельних торгів

Проект рішення Про скасування дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд.