Про надання згоди на організацію Співробітництва територіальних громад

Про  внесення змін до селищного  бюджету Староушицької  селищної ради на 2021 рік

Про внесення змін до видів економічної діяльності підприємства та затвердження нової редакції статуту КП "Відродження" Староушицької селищної ради

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  зі зміною цільового призначення землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури КП «Відродження» Староушицької селищної ради  .

Про надання  дозволу на розробку робочого проекту землеустрою щодо зняття, перенесення, збереження та використання родючого шару грунту ПП «Добробут - РБК».

Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки.