Минулої неділі на території Бакотської затоки стартувала еко-акція Прибери береги Бакотської затоки (еко-акція #84)

  • 481

Минулої неділі на території Бакотської затоки стартувала еко-акція Прибери береги Бакотської затоки (еко-акція #84) від ініціативного аполітичного ЕкоРуху Прибери в Горах.

Ініціатором заходу є Інна Мазур - засновник ЕкоРуху, організатор еко-акцій в Україні Нагадаємо, що це вже 3-тя акція волонтерського руху. Зібралося біля 30 учасників! Було зібрано понад тони сміття)

До прибирання бергів були залучені волонтери із Кам’янця-Подільського, Хмельницького та ряд інших міст. Участь у даній акції взяли працівники національного Подільського парку «ПОДІЛЬСЬКІ ТОВТРИ» Тарас Горбняк та Микола Мороз. Вже вдруге участь у акції бере Анастасія Донець. Приємним є те, що в акції взяли участь жителі нашої громади, зокрема Тетяна Пілець та Андрій Бобенко. Ну і за доброю традицією гостинно приймав у себе в гостях місцевий активіст та експерт з розвитку туризму у громадах Сергій Толстіхін.

Учасники еко-акції зібрали по берегу Бакотської затоки понад тонну сміття!

Староушицька селищна рада організували вивіз даного сміття. Наступного дня заступник селищного голови Василь Горбняк та Литвинюк Анатолій взяли участь у роботі.

Дякуємо всім організаторам та учасникам заходу за чудову роботу! Дякуємо за надану техніку приватному підприємцю Рошці Аурелу Вікторовичу.