?На водонасосній станції смт Стара Ушиця завершилися роботи по встановленню резервуара питної води 1-го підйому.????

?На виконання даних робіт Староушицькою селищною радою було виготовлено проектну документацію ще у 2019 році, вартість якої склала 88 тис.621грн.

?Цього року Хмельницькою обласною радою було виділено кошти іншої субвенції з обласного бюджету у розмірі 1 млн 331 тис.800 грн. на проведення даних робіт. Роботи на об’єкті проводило ТОВ «ГАЗБУДСЕРВІС».

Фото без опису  Фото без опису

?Встановлена ємність об’ємом 100 м^3. Аналогічні ємності встановлені у великих містах Вінниця, Дніпро та ряд інших.

?Дякуємо за підтримку депутатам обласної ради , а особливо депутату нашого виборчого округу Ігорю ГАЮ. А також дякуємо керівництву обласної адміністрації, обласної ради, Народному Депутату Ігорю МАРЧУКУ за підтримку у реалізації даного проекту.

?Окремо хочемо подякувати підприємцю Валентину БАРАБАШУ, який надав техніку???? для перевазення складових частин даної ємності.

Фото без опису  Фото без опису