В смт Стара Ушиця продовжується  будівництво багатофункціонального спортивного майданчика на території Староушицького ліцею.

На спортивному майданчику влаштують штучне покриття для гри у мініфутбол, гандбол та блаугострій навколо спортарени.

Проект реалізується за сприяння народного депутата Верховної ради Ігоря МАРЧУКА за кошти субвенції державного бюджету на соціально-економічного розвитку окремих територій. Вартість робіт складає 2, 8 млн. грн.

Як зазначив Ігор Марчук: «Цьогоріч ми вже відкрили багатофункціональні стадіони у нашому [Кам’янець-Подільському] районі. Хочу запевнити, що будемо відкривати й надалі. Тішусь тим, що такого типу стадіони відривають дітей від планшетів та телефонів, це дуже важливо».

Нагадаємо що будівельні роботи проводить ТОВ "АЛЬП-ПРОМ 1.

Вчора на будівництві побували селищний голова Анатолій ТИМЧУК, помічник народного депутатат Олександр ДЯКОНОВ та керівник ТОВ  Святослав ГАВРИЛЮК.

Фото без опису  Фото без опису