Еко-акція Прибери береги Бакотської затоки

?Минулої неділі на території Бакотської затоки???? стартувала еко-акція???? Прибери береги Бакотської затоки (еко-акція #80) від ініціативного аполітичного ЕкоРуху Прибери в Горах. ?Ініціатором заходу є Інна Мазур - засновник ЕкоРуху????, організатор еко-акцій в Україні????????

Фото без опису  Фото без опису

?Участь в даній акції взяв також місцевий активіст та експерт з розвитку туризму у громадах Сергій Толстіхін.

?19 учасників еко-акції зібрали на невеличкій ділянці довжиною 1,5 км по берегу Бакотської затоки одну тонну сміття!

?Староушицька селищна рада організували вивіз даного сміття. Заступник селищного голови Чорний Ігор та працівники Крушанівського МПО взяли участь у роботі.

?Дякуємо всім учасникам заходу! Дякуємо за надану техніку приватному підприємцю Рошці Аурелу Вікторовичу. ????

?Просимо небайдужих жителів підтримувати хороші ініціативи.

?Наступна еко-акція Прибери береги р.Дністер(еко-акція #81#82) с. Гораївка відбудеться 20-21 листопада( сб, нд)????

Фото без опису  Фото без опису