В Староушицькій громаді сталася визначна подія – завершився етап розробки проекту Стратегії розвитку громади на 2022 – 2027 роки.

• 811

Наприкінці жовтня в Староушицькій громаді сталася визначна подія – завершився етап розробки проекту Стратегії розвитку громади на 2022 – 2027 роки. Робоча група з розробки Стратегії працювала з січня 2021 року по жовтень 2021 р., було проведено 9 засідань 35-ти учасників робочої групи у офлайн та онлайн форматі.

Стратегія розвитку Староушицької громади розроблена з метою:

•  створити комфортні та безпечні умови для роботи, проживання і дозвілля мешканців громади;

•  зробити громаду центром сталого туризму на Подністер’ї;

•  розвивати органічне аграрне виробництво та переробку сільськогосподарської продукції на території громади.

Зараз триває громадське обговорення проекту Стратегії розвитку громади.

Ознайомитися із стратегією можнатут .

Свої пропозиції можете надсилати на електронну пошту громади [email protected] до 10 грудня 2021 р.

Після проходження стратегічної екологічної оцінки проект Стратегії розвитку громади буде розглянуто на засідання сесії депутатів селищної ради.

Стратегія розроблена за підтримки Програми U-LEAD з Європою, експертний супровід – Тетяна Тимошенко, Хмельницький РО U-LEAD з Європою.

Стратегія Староушицької громади

Додаток 1 аналіз SWOT