Розпочався капітальний ремонт (благоустрій) території та спортивного майданчику біля Староушицького ліцею.

?Нещодавно розпочався капітальний ремонт (благоустрій) території та спортивного майданчику біля Староушицького ліцею. Тож вже скоро у учнів та молоді селища з’явиться можливість грати тут у футбол?? чи волейбол???? на сучасному спортивному комплексі.????

Фото без опису  Фото без опису

?ТОВ "АЛЬП-ПРОМ 1 " вже проводить роботи.???? Вчора на місці проведення робіт побували народний депутат Верховної Ради України Ігор МАРЧУК та селищний голова Анатолій ТИМЧУК. Спільно із керівником ТОВ Гаврилюком Святославом обговорили організаційні питання щодо завершення будівництва спортивного майданчика. Опрацювали нормативно-правові акти, розпорядчі та інші документи, згідно яких ведеться будівництво.

?Саме завдяки підтримці Ігоря Петровича нам вдалося розпочати реалізацію даного проекту. Нагадаємо, що минулого року при підтримці народного депутата аналогічний проект було реалізовано в с.Грушка. Незабаром в с.Чабанівка також розпочнуться роботи по будівництву майданчика.

?Матеріальна база для розвитку фізичної культури та спорту в громаді буде поступово покращуватись.????

Фото без опису  Фото без опису