Відбувся робочий візит учасників конференції «Традиції Івана Огієнка у світлі вітчизняної науки» у Староушицьку громаду.

В рамках ІІІ Всеукраїнської наукової конференції «Традиції Івана Огієнка у світлі вітчизняної науки» (до 140-річчя від дня народження Івана Огієнка) 23 жовтня відбувся робочий візит учасників конференції у Староушицьку громаду.

????Докторів наук, кандидатів наук Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Львівського національного університету імені Івана Франка, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» радо зустріла завідувач Народного музею історії села Чабанівка Надія Йосипівна Галатир. Завершилась екскурсія в етнографічному відділі музею, де гості мали змогу послухати автентичний спів місцевих жителів (директор Чабанівського будинку культури – Зоя Василівна Шевчук) та поласувати традиційними чабанівськими стравами.

????Далі під час засідання круглого столу «Локально-зональна фольклористика подільського краю: проблеми, становлення, розвиток», яке проходило у Чабанівській гімназії, директор гімназії Лідія Миколаївна Хаснуліна доповіла про культурно-просвітницьку діяльність Василя Ромарнюка, який був засновником музею, колишнім директором місцевої школи, краєзнавцем. Про чабанівські легенди в контексті історії Поділля розповіла вчитель історії Антоніна Миколаївна Остапчук.

????Завершилася зустріч екскурсією в Бакотський монастир «До духовних джерел Поділля» (екскурсовод – Тарас Васильович Горбняк).

????На згадку про візит всі учасники конференції отримали сувенірну продукцію проєкту "Ребрендинг Народного музею історії села Чабанівки", який реалізовується в межах партнерської програми «Культура. Туризм. Регіони» Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму України.