Продовжується ремонт ділянки автомобільної дороги загального користування територіального значення Т-23-17 Кам’янець-Подільський - Стара Ушиця

  • 799

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

Поточний середній ремонт ділянки автомобільної дороги загального користування територіального значення Т-23-17 Кам’янець-Подільський - Стара Ушиця км 4 + 550 – км 31 + 600 не збавляє темпів не зважаючи на осінню пору. Ділимось новинами з кількох локацій та роботах на них, розпочатих днями.

????на км 12 + 000 - км 14 +000 влаштовуємо фінішний шар покриття з дрібнозернистої модифікованої асфальтобетонної суміші;

????на км 25 + 000 – км 25 + 300 вибираємо пучину;

????Що у планах?

Влаштування нового конструктиву дорожнього одягу, загальною товщиною не менше 0,84 м;

Відновити штучні споруди (водопропускні труби, мости) на ділянці ремонту;

Посилення основи на віражах;

Влаштування покриття на пересіченнях та примиканнях;

Влаштування нових автопавільйонів, посадкових майданчиків;

Встановлення нових дорожніх знаків та нанесення горизонтальної розмітки;

? Довідково:

Т-23-17 — автомобільний шлях територіального значення в межах Хмельницької області, який був побудований ще у 1938 році, проходить територією Хмельницької області від м. Кам'янець-Подільський до смт. Стара Ушиця. Загальна довжина становить 45,6 км.

???? Автомобільна дорога загального користування прямує від м. Кам’янець-Подільський на південний схід Хмельниччини, вздовж населених пунктів: Мукша-Китайгородська, Слобідка-Кульчієвецька, Кульчіївці, Вихватнівці, Крушаніка, Грушка.

???? На замовлення САД у Хмельницькій області на даній ділянці працює підрядник АТ «URD» Українські дороги» (ПрАТ «Хмельницьке ШБУ-56»)

??Наголошуємо учасникам дорожнього руху на необхідності бути уважними та обережними у місцях проведення ремонтних робіт, особливо поблизу великогабаритної дорожньої техніки. Просимо вибачення за тимчасові незручності під час руху.

Пресслужба САД у Хмельницькій області

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису