ПЕРЕМОГА В ТУРНІРІ З МІНІФУТБОЛУ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

30 вересня на спортивному майданчику Грушківського ліцею відбувся турнір з мініфутболу серед працівників освіти Слобідсько-Кульчієвецької, Жванецької, Китайгородської, Орининської сільських рад та Староушицької селищної ради, присвячений Дню працівників освіти. Організатором змагань є ДЮСШ Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради (директор – Олег Станіславович Ковальчук).

Староушицьку громаду представляла команда педагогів у складі Максима Анатолійовича Литвинюка, Василя Олександровича Остапчука, Володимира Антоновича Партики, Анатолія Анатолійовича Сливчука, Юрія Пилиповича Тостановського, Сергія Васильовича Лози, Андрія Анатолійовича Пастуха та Сергія Юрійовича Григор’єва.

Обігравши команду Орининської громади з рахунком 7:1 (голи: Литвинюк М. – 3, Григор’єв С. – 2, Пастух А. – 1, Лоза С. – 1) та команду Жванецької громади з рахунком 4:1 (голи: Остапчук В., Тостановський Ю., Партика В., Григор’єв С.), команда Староушицької громади вийшла у фінал. За перше місце боротьба тривала з командою Слобідсько-Кульчієвецької громади. По завершенню основного часу рахунок був 2:2. Командам додали додатковий час, в якому Староушицька команда зуміла забити ще 2 голи і стати переможцем турніру.

Гравці Максим Литвинюк та Сергій Григор’єв визнані найрезультативнішими гравцями турніру. Грамотою дирекції ДЮСШ з нагоди Дня працівників освіти нагороджений вчитель фізкультури Грушківського ліцею Єрменчук Петро Петрович.