Привітання працівників освіти громади з Днем вчителя

Традиційно у першу неділю жовтня відзначають День працівника освіти. Напередодні професійного свята у п’ятницю, 1 жовтня, привітали освітян Староушицької громади.
Працівники освіти усіх закладів громади приймали вітання від  голови громади Анатолія Тимчука, заступника голови Ігоря Чорного, начальника ВОКТМС селищної ради Наталії Бичок, заступника начальника ВОКТМС Юлії Заболотної та спеціаліста ВОКТМС Інни Думанської.

«Нехай ваше життя завжди наповнюється любов'ю і повагою ваших учнів. У цей святковий осінній день бажаємо вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України.» - зазначив селищний голова.

Фото без опису  Фото без опису