Подарунки для ліцеїв

Результатом налагодженої співпраці селищної ради з бізнесом є досягнення спільної мети. Така взаємодія дає можливість залучити якомога більше ресурсів на вирішення потреб навчальних закладів громади.????

Навчання в ліцеях громади розпочалися із приємними подарунками від наших підприємців. Для поліпшення матеріально-технічної бази та навчального процесу, для навчання першокласників і роботи вчителів НУШ за кошти підприємців було придбано ноутбуки.????

Презентували ноутбуки у ліцеї громади:

?Грушківський ліцей -

ФГ "Сливка А.В." директор Сливка Андрій Васильович,

?Чабанівська гімназія –

?ТЗОВ " Оранта" директор Сензюк Руслан Ігорович,

Подільський ліцей- Чорний В.В, Вольський І.О, Бугаєвський В. М., Гуменюк В.В, Гаймер В. та Савіцький Ф

?Староушицький ліцей-

ТОВ "ЛАМА-АГРО" Лайтер Марина Анатоліївна.

Разом з тим в Грушківський ліцей було придбано меблі за кошти Андрія та Адріани Вітер. Для Чабаніського ліцею Бабін Віктор придбав посуд. В Грушківський ліцей за допомогою Цимбалістого Мирослава придбано принтер EPSON.????

Ми вдячні всім підприємцям, що зробили свій внесок для розвитку і навчання учнів громади.

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису   Фото без опису