День фізичної культури та спорту в Староушицькій громаді

  • 1028

Вітаємо юних спортсменів Староушицького ліцею з успішним виступом на ПЕРШОСТІ ДЮСШ ДО ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Волейбольна команда дівчат Староушицького ліцею стала переможцем першості ДЮСШ Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради до Дня фізичної культури та спорту (тренер Т.В. Крушевська). Грамотами також відзначені вихованці секції «Тхеквондо» (тренер А.М. Рибак).

 

 

ТУРНІР З МІНІФУТБОЛУ З НАГОДИ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

11 вересня 2021 року – День фізичної культури і спорту. Це свято наповнене особливим змістом, адже символізує силу і витривалість, мужність та красу, а найголовніше – популяризує здоровий спосіб життя. Спорт і фізична культура для людини є надійним джерелом енергії, гарного настрою і оптимізму.

Напередодні цього дня відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту на базі Грушківського ліцею проведено турнір з мініфутболу. Змагалися команди юнаків Грушківського, Подільського та Староушицького ліцеїв.

За результатами зіграних матчів призові місця розподілились наступним чином:

І місце – команда Староушицького ліцею,

ІІ місце – команда Грушківського ліцею,

ІІІ місце – команда Подільського ліцеїв.

Під час ігор визначені кращі гравці турніру:

- Кращий форвард – Юрій Пілець, учень Староушицького ліцею (забив 5 голів),

- Кращий воротар – Андрій Ткачук, учень Староушицького ліцею (пропустив лише 1 гол),

- Кращий гравець – Олександр Кирилюк, учень Грушківського ліцею,

- Кращий захисник – Олександр Чміль, учень Подільського ліце.

Приємною несподіванкою як для учнів, так і для глядачів стало те, що для участі у турнірі заявилась і збірна команда вчителів у складі: Тетяна Володимирівна Крушевська, Андрій Анатолійович Пастух, Василь Олександрович Остапчук, Анатолій Анатолійович Сливчук та Сергій Васильович Лоза. З командою Грушківського ліцею вчителі зіграли в нічию 3:3, а в команди Подільського ліцею здобули перемогу з рахунком 3:2.

Дякуємо всім учасникам змагань за красиві та видовищні ігри!

 

  

До Дня фізичної культури та спорту в Нефедівському та Крушанівському будинках культури, Гораївському клубі проведено змагання з волейболу, футболу та настільного тенісу для молоді, а також веселі спортивні ігри для дітей.

 

 

 

Олімпійський тиждень у Староушицькому ліцеї

Малі олімпійські ігри. 3 - 4 класи

  

 

 

Олімпійський тиждень у Староушицькому ліцеї

Квест "У пошуку олiмпiйського вогню" мiж учнями 4-5 класів та 6-7 класів

  

 

 

Олімпійський тиждень у Староушицькому ліцеї

"Веселi старти" серед учнiв 2 класу

 

 

 

З 06.09.2021 року по по 10.09.2021 року у Староушицькому ДНЗ проходив Олімпійський тиждень. Олімпійський тиждень — це захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. У середньо-старшій групі проходив Олімпійський тиждень під девізом: «Здорова дитина – щаслива країна».

Проведення Олімпійського тижня подарувало дошкільнятам позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних вмінь та вихованню бажання вести здоровий спосіб життя.

 

 

 

Щорічно в другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту. Це свято всіх прихильників здорового способу життя. З нагоди цього свята в ДНЗ "Пролісок" відбулися спортивні змагання під гаслом " Спорт - це сила! Спорт дає всім дітям крила.