За втручання прокуратури столичне підприємство повернее управлінню освіти кошти за недопоставлене пальне

За реагуваннямпрокуратуривизнанонедійснимидодаткові угоди до договору про закупівлюуправліннямосвіти, молоді та спорту Дунаєвецькоїміської ради пального.

Ними протиправнозбільшеноцінузакупленого у столичного підприємства для потреб навчальнихзакладів бензину та дизельного палива на загальну суму майже 725 тис грн.

У зв’язкуізцим переплачено понад 100 тис грн.

Незважаючи на скасуваннядодатковихугод, постачальникчастину товару так і не поставив та не повернув зайвоотриманікошти, а тому їхстягнення прокуратура вимагала у судовому порядку.

Відповідно до рішенняГосподарського суду Київськоїобластікоштизобов’язаноповернути на користьзамовника.