За вбивствоматерімешканця м. Дунаївці засуджено до 9 роківув’язнення

Чоловік проживав спільнозісвоєюматір’ю у м. Дунаївці Кам’янець-Подільського району.

Посередночі у червніцього року міжріднимивиникконфлікт.

Тоді 42-річний синнакинувся на немічнужінку з кулаками. Агресивноналаштованийкривдник бив у голову та іншічастинитіла, а потім задушив її.

Абиуникнутивідповідальності за вчинене, післявбивствавін сам повідомив про смерть матеріпрацівникамполіції та стверджував про необізнаність у їїпричині та непричетність до цьогозлочину.

На підставізібраних та наданих суду доказівпрацівникамиКам’янець-Подільськоїокружноїпрокуратури у суді доведено його вину у вчиненнікримінальногоправопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України.

ВирокомДунаєвецькогорайонного суду засудженомупризначенопокарання у виді 9 роківпозбавленняволі.

Досудоверозслідування у кримінальномупровадженніздійснювалосяслідчимиКам’янець-Подільського районного управлінняполіції ГУНП в області.