За реагування Кам’янець-Подільської окружної прокуратури до державної власності повернуто 260 га землі вартістю майже 19 млн грн

За реагування Кам’янець-Подільської окружної  прокуратури до державної власності повернуто 260 га землі вартістю майже 19 млн грн

Під час судового розгляду позову Кам’янець-Подільської окружної прокуратури до державної власності повернуто 260 га землі вартістю майже 19 млн грн.

Наказом Головного управління Держгеокадастру в області ділянки, які перебували у постійному користуванні вищого професійного училища на території Кам’янець-Подільського району, неправомірно передано у комунальну власність.

Оскільки навчальний заклад є державним, відчуження наданої йому землі не допускається.

Внаслідок прийняття такого рішення училище, яке здійснює підготовку кваліфікованих фахівців робітничих спеціальностей, позбавлене можливості використовувати вказані ділянки для дослідних та навчальних цілей.

За реагування прокуратури право власності на земельні ділянки зареєстровано за державою.