Увага! Туристичний збір!

????Звертаємося до представників та власників зелених садиб??

??Доводимо до вашого відома, що рішенням №01 чотирнадцятої сесії восьмого скликання від 30 червня 2021 року було визначено податковим агентом для сплати туристичного збору у приватному секторі населених пунктів Староушицької територіальної громади Комунальне підприємство «Відродження» Староушицької селищної ради.

?Тому, щодо сплати туристичного збору з осіб, які відвідують вашу садибу звертайтеся у комунальне підприємство «Відродження»

Коротко про туристичний збір:

?Туристичний збір – це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету.????

?Платники збору – це громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які перебувають на території Староушицької ТГ та тимчасово розміщуються в місцях проживання (ночівлі).????????????????

Ставки: Ставка збору встановлюється за кожну добу тимчасового розміщення особи в місцях проживання (ночівлі), у розмірі 0,02% для внутрішнього та в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї людини на добу тимчасового розміщення.

?Розмір мінімальної заробітної плати на 01 січня 2021 р. – 6000 грн; Ставка – 1??2?? грн.

??Тел.для довідки – 0672267764 (Світлана Блажей).