Відбулася зустріч із Міністром Міністерства розвитку громад та територій України Олексієм Чернишовим

23 липня в м.Київ відбулася зустріч голів територіальних громад

??Староушинської Хмельницької області,

??Городенківської Івано-Франківської області,

??Товстенської Тернопільської області,

??Сокирянської Чернівецької області

із Міністром Міністерства розвитку громад та територій України Олексієм Чернишовим, його заступником В'ячеславом Негодою, директором Департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Сергієм Шаршовим, радницею Прем'єр-міністра України з питань регіональної політики Валентиною Москаленко.

????На зустрічі було донесено позиції учасників Форуму громад Дністерського каньйону та презентовано Проект розвитку туризму «ДНІСТРОВСЬКИЙ КАНЬЙОН» («DNISTER CANYON»).

????Обговорили можливість розробки Державної програми розвитку територій Дністровського каньйону, подальшу співпрацю між органами влади, депутатами всіх рівнів, громадами, агенціями та інститутами громадянського суспільства з метою розвитку громад Придністерського краю.