Ремонт Т-23-17 Кам'янець-Подільський - Стара Ушиця набирає потужностей, не зважаючи на вихідні

???????? 17-18 липня 2021 року розпочато виконання регенерації шару основи дорожнього одягу методом холодного ресайклінгу на автошляху загального користування територіального значення Т-23-17 Кам'янець-Подільський Стара Ушиця.

???? Роботи з поточного середнього ремонту, на ділянці км 4+700 - км 6+500, від с. Мукша Китайгородська до с. Слобідка-Кульчієвецька, на замовлення Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області виконує

АТ "URD "Українські дороги" (ПрАТ "Хмельницьке ШБУ-56")

?? Наголошуємо учасникам дорожнього руху на необхідності бути уважними та обережними у місцях проведення ремонтних робіт, особливо поблизу великогабаритної дорожньої техніки. Просимо вибачення за тимчасові незручності під час руху.

Фото без опису  Фото без опису