Відбувалася робоча зустріч представників Староушицької та Бурштинської громад щодо впровадження зелених маршрутів.

?1 липня в м. Бурштин відбувалася робоча зустріч представників Староушицької та Бурштинської громад щодо впровадження зелених маршрутів.

?Із вітальним словом виступив голова Бурштинської громади Василь Андрієшин, голова Агенція Сталого Розвитку АСТАР???? Олег Демчук та голова Староушицької громади Анатолій Тимчук. Було представлено опис та бізнес-план зеленого маршруту «Легенди Опілля» в Бурштинській громаді. Тренери пректу Анастасія Підганюк та Ігор Новосадюк представили свої презентації про зелені маршрути як складову сталого туризму. Пізніше було представлено місцеві локації, цікаві для туристів.

?Особливістю даної громади є те, що вона розташована поруч р. Дністер і може бути дотичною до кластеру «Дністер 1362»???? і в подальшому буде багато спільних проектів.????

Фото без опису  Фото без опису