?25 червня в смт Стара Ушиця відбувалася презентація гри «Democracy Cake – Рецепт демократії»????,, яку провів куратор проекту – голова правління Спілки Громадські Ініціативи України Yuriy Stepanets.

?Дана гра допомагає розвивати розуміння, що таке демократія, яка роль громадян та інститутів у демократичних процесах, перед якими викликами постає демократія і як їм можна протидіяти. Дві команди учасників на деякий час змогли відчути себе державотворцями і зрозуміли, що демократія не має меж досконалості і не є довершеною формою державного правління, адже людські покоління змінюються, з’являються нові потреби і можливості, що сприяє створенню нових форм взаємодії держави (органів влади) та її громадян.??