Надміру виплачені кошти державної соціальної допомоги, за позовом прокуратури підлягають поверненню до бюджету

Прокуратурою ефективно використовують представницькі повноваження з метою захисту державних інтересів при використанні бюджетних коштів.

Встановлено, що жителька м. Кам’янця-Подільського у декларації про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги, вказала недостовірні відомості, приховавши дані про перебування у її власності земельних ділянок, заволодівши коштами Департаменту соціального захисту населення Кам`янець-Подільської міської ради.

Реагуючи на виявлені порушення та діючи на захист інтересів держави, прокуратурою заявлено позов про стягнення з громадянки надміру виплачених коштів державної соціальної допомоги на суму 139 тис.грн., який судом задоволено у повному обсязі.

Таким чином, окружною прокуратурою, реалізовуючи функцію представництва  інтересів держави в суді, зроблено черговий крок у напрямку відновлення законності у бюджетній сфері.