В смт Стара Ушиця відбулося спортивне свято футболу.

  • 416

Фото без опису

5 червня на  цетральному стадіоні смт Стара Ушиця відбулося спортивне свято футболу. Було проведено 2 гри за кубок району з футболу пам’яті Анатолія Крупицького та «Кубок Дністра».

Фото без опису

Фото без опису

 Цього  дня на свято завітало багато гостей. Серед них був помічник народного депутата Ігоря Марчука –  Олександр Дяконов, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту –  Віктор Дорож, голова федерації футболу Кам’янець-Подільського р-ну – Роман Булигін,  член виконавчого комітету федерації футболу Кам’янець-Подільського р-ну, радник голови кам’янець-Подільського р-ну – Анатолій Кухаренко.

Із вітальним словом звернувся селищний голова Анатолій Тимчук, привітав усіх учасників, вболівальників та гостей із початком спортивного свята, побажав командам хорошої гри і щоб фортуна вибрала найсильнішого.

Цьогоріч, у кубку району з футболу пам'яті Анатолія Крупицького вперше взяли участь команди з чемеровеччини, дунаєвеччини та Нової Ушиці. Перед фіналом, що вдруге проходив у Старій Ушиці, ''Кубок Дністра'' розіграли команди ''Дністер''(Староушицька СТГ) та ''Формат'' (Китайгородська СТГ).

Всі ігри пройшли в цікавій та безкомпромісній боротьбі.

Команди показали чудову гру і в підсумку першої гри з рахунком 2-1 перемогу здобула команда «Дністер» Староушицької громади.

Володарем «Кубку Крупицького» стала команда ''Тірас'' (Слобідсько-Кульчиєвецької СТГ), яка розгромила суперників з ФК ''Маків''(Маківської СТГ) з рахунком 9:0.

Обидві гри не залишили байдужими вболівальників, адже можна було бачити цікаву і напружену гру із хорошими голами. На трибунах було людно. І щоразу в перервах між таймами прихильників футболу розважали чудовими танцями учениці Староушицького та Подільського ліцеїв, а також молодші школярі, зразковий духовий оркестр та працівники клубних закладів.

Приємно, що місію вручення кубка доручили брату Анатолія Крупицького Валерію.

Приємною несподіванкою для команд-переможців стали подарункові сертифікати для придбання спортивного інвентаря від народного депутата Ігоря Марчука, які вручив його помічник Олександр Дяконов. Команда «Дністер» отримала сертифікат на суму 1000 грн, команда «Тірас» - на суму 5000 грн.

Всі переможці та призери змагань нагороджені медалями та грамотами відповідного гатунку. Також окремими грамотами було нагороджено футболістів, які зробили значний внесок у спортивне життя громади.

Висловлюємо подяку всім активним мешканцям, що долучилися до свята, за прохолодні напої, смачну уху, неперевершений шашлик і просто за хороший настрій.

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису