В смт Стара Ушиця відбулося спортивне свято футболу.

  • 403

5 червня на  цетральному стадіоні смт Стара Ушиця відбулося спортивне свято футболу. Було проведено 2 гри за кубок району з футболу пам’яті Анатолія Крупицького та «Кубок Дністра».

 Цього  дня на свято завітало багато гостей. Серед них був помічник народного депутата Ігоря Марчука –  Олександр Дяконов, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту –  Віктор Дорож, голова федерації футболу Кам’янець-Подільського р-ну – Роман Булигін,  член виконавчого комітету федерації футболу Кам’янець-Подільського р-ну, радник голови кам’янець-Подільського р-ну – Анатолій Кухаренко.

Із вітальним словом звернувся селищний голова Анатолій Тимчук, привітав усіх учасників, вболівальників та гостей із початком спортивного свята, побажав командам хорошої гри і щоб фортуна вибрала найсильнішого.

Цьогоріч, у кубку району з футболу пам'яті Анатолія Крупицького вперше взяли участь команди з чемеровеччини, дунаєвеччини та Нової Ушиці. Перед фіналом, що вдруге проходив у Старій Ушиці, ''Кубок Дністра'' розіграли команди ''Дністер''(Староушицька СТГ) та ''Формат'' (Китайгородська СТГ).

Всі ігри пройшли в цікавій та безкомпромісній боротьбі.

Команди показали чудову гру і в підсумку першої гри з рахунком 2-1 перемогу здобула команда «Дністер» Староушицької громади.

Володарем «Кубку Крупицького» стала команда ''Тірас'' (Слобідсько-Кульчиєвецької СТГ), яка розгромила суперників з ФК ''Маків''(Маківської СТГ) з рахунком 9:0.

Обидві гри не залишили байдужими вболівальників, адже можна було бачити цікаву і напружену гру із хорошими голами. На трибунах було людно. І щоразу в перервах між таймами прихильників футболу розважали чудовими танцями учениці Староушицького та Подільського ліцеїв, а також молодші школярі, зразковий духовий оркестр та працівники клубних закладів.

Приємно, що місію вручення кубка доручили брату Анатолія Крупицького Валерію.

Приємною несподіванкою для команд-переможців стали подарункові сертифікати для придбання спортивного інвентаря від народного депутата Ігоря Марчука, які вручив його помічник Олександр Дяконов. Команда «Дністер» отримала сертифікат на суму 1000 грн, команда «Тірас» - на суму 5000 грн.

Всі переможці та призери змагань нагороджені медалями та грамотами відповідного гатунку. Також окремими грамотами було нагороджено футболістів, які зробили значний внесок у спортивне життя громади.

Висловлюємо подяку всім активним мешканцям, що долучилися до свята, за прохолодні напої, смачну уху, неперевершений шашлик і просто за хороший настрій.