27 травня в Староушицьку громаду завітали депутат Верховної ради Ігор Марчук та помічники депутата Вадим Рудик та Дяконов Олександр.

В  c.Грушка відбулося відкриття нового мультифункціонального спортивного майданчика із штучним покриттям для занять ігровими видами спорту.

З нагоди урочистої події шкільна родина приймала вітання від народного депутата.

Фото без опису  Фото без опису

Відкриття спортивного майданчику є знаковою подією, адже сучасний мультифункціональний майданчик дозволить дітям ще активніше долучатися до спорту, допомагатиме розвиватися юним спортсменам у професійному зростанні, займатися  волейболом, мініфутболом та гандболом.

Після перерізання символічної стрічки, всім присутнім подарували гарний настрій  святкові виступи учнів Грушківського ліцею. Із вітальним словом виступив Ігор Марчук, за сприяння якого були виділені кошти  на реконструкцію спортивного майданчика.

Із словами подяки до гостей звернулися селищний голова Староушицької громади Анатолій Тимчук та директор  школи Валентина Миколайчук, адже  відкриття цього об’єкту – довгоочікуване свято для педагогічного та учнівського колективу. Відтепер спортивне життя школи буде більш різноманітним та насиченим.

Фото без опису  Фото без опису

Водночас ще одна знакова подія відбулася в нашій громаді завдяки сприянню та підтримці народного депутата Ігоря Марчука. Мова йде про створення ЦНАПУ в Староушицькій територіальній громаді. Багато перешкод було пройдено на шляху до створення цієї соціально важливої структури. Центр надання адміністративних послуг Староушицької громади було створено за підтримки програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.    Завдяки участі в програмі приміщення  ЦНАПу  облаштовано сучасними меблями, найновішою оргтехнікою та програмним забезпеченням. Кошти на проведення реконструкції приміщення під ЦНАП були виділені з державного бюджету за ініціативи народного депутата Ігоря Марчука.

Вчора  Ігор Петрович завітав в Староушицький ЦНАП  де на високому рівні надаються послуги з державної реєстрації речових прав, реєстрації місця проживання, паспортні послуги, послуги з земельних питань, соціальних пенсій та інші послуги для населення  громади. Колектив ради та працівники ЦНАП у розмові з депутатом поділилися своїми напрацюваннями, планами та ідеями.

Отже фінішну пряму подолано, ще одну вершину підкорено, попереду спільними зусиллями втілення в реальність нових планів  ідей та задумів.