??21 травня на стадіоні «Центральний» у місті Вишневе відбулися Всеукраїнські змагання з футболу серед міських, сільських, селищних голів і старост територіальних громад України. Команду Хмельниччини гідно представив селищний голова Староушицької громади Анатолій Тимчук.

Збірна команда Хмельницької області зіграла в нічию з командою Київської області 1-1 , та перемогла команду Миколаївської області з рахунком 5-1. Але різниця м'ячів не дозволила нам вийти в півфінал.

Бажаємо збірній команді Хмельницької області гарного настрою, майбутніх перемог та успіхів!