СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ВИШИВАНКИ В СТАРОУШИЦЬКІЙ ГРОМАДІ

День вишиванки – свято, приурочене українській культурі і традиціям.
20  травня, ВИШИВАНКА об’єднала дорослих і дітей не тільки у Староушицькій  громаді, а й в усьому світі.

Щороку, третього четверга травня, Україна святкує Всесвітній день вишиванки - свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та використання етнічного вишитого одягу.  Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.

Для Староушицької громади вже стало гарною традицією щороку відзначати разом з усією Україною Міжнародний день вишиванки.

Працівники Староушицької селищної ради, депутатський корпус, старости сіл, учні шкіл та жителі громади, одягнувши урочисте національне вбрання, пройшли в цей день центральними вулицями Старої Ушиці.

Працівники закладів культури та освіти Староушицької ТГ, учні шкіл, діти ДНЗ, долучилися до відзначення свята – Дня вишиванки, виступивши із чудовими піснями та танцями.