СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ВИШИВАНКИ В СТАРОУШИЦЬКІЙ ГРОМАДІ

День вишиванки – свято, приурочене українській культурі і традиціям.
20  травня, ВИШИВАНКА об’єднала дорослих і дітей не тільки у Староушицькій  громаді, а й в усьому світі.

Щороку, третього четверга травня, Україна святкує Всесвітній день вишиванки - свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та використання етнічного вишитого одягу.  Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.

Фото без опису  Фото без опису

Для Староушицької громади вже стало гарною традицією щороку відзначати разом з усією Україною Міжнародний день вишиванки.

Працівники Староушицької селищної ради, депутатський корпус, старости сіл, учні шкіл та жителі громади, одягнувши урочисте національне вбрання, пройшли в цей день центральними вулицями Старої Ушиці.

Працівники закладів культури та освіти Староушицької ТГ, учні шкіл, діти ДНЗ, долучилися до відзначення свята – Дня вишиванки, виступивши із чудовими піснями та танцями.

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису  Фото без опису   Фото без опису