В смт Стара Ушиця пройшло громадське обговорення проекту Статуту Староушицької ТГ.

6 травня в смт Стара Ушиця пройшло громадське обговорення проекту Статуту Староушицької ТГ.

В обговоренні взяли участь мешканці громади, депутати селищної ради, представники громадських організацій, посадові особи органу місцевого самоврядування.

Сам документ спрямований на вирішення виключно питань місцевого значення і визначає порядок реалізації інструментів безпосередньої участі жителів територіальної громади у вирішенні питань місцевого значення у межах, дозволених законодавством. А також Статут призначений для того, щоб підтримувати, зберігати та розвивати ті історичні, національно-культурні, соціально-економічні та інші особливості здійснення місцевого самоврядування, які властиві конкретній територіальній громаді.

Під час обговорення жителі громади, депутати селищної ради задавали питання та вносили пропозиції. На завершення було прийнято рішення схвалити проект Статуту і винести його на розгляд сесії для затвердження.