За принципової позиції Кам’янець-Подільської окружної прокуратури обвинуваченого за вчинення на території міста ряду злочинів засуджено до реальної міри покарання у виді позбавлення волі

  • 545

Фото без опису

Працівниками Кам’янець-Подільської окружної прокуратури у суді доведено вину мешканця міста у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 185 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому), ч.2 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому) та ч.2 ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинені повторно).

Досудовим розслідуванням, проведеним за процесуального керівництва прокурорів окружної прокуратури встановлено, що житель міста Кам’янця-Подільського на протязі тривалого часу шляхом обману, під різними вигаданими приводами, зокрема допомоги при працевлаштуванні, допомоги в оформленні права власності на земельну ділянку, неодноразово привласнював грошові кошти та електронну техніку потерпілих.

Крім того, продовжуючи свою злочинну діяльність, обвинувачений вчинив крадіжку грошових коштів з банківської картки, яка належала одному із згаданих потерпілих та незаконно заволодів транспортним засобом, знову ж таки, під вигаданим приводом щодо поїздки в інше місто для допомоги в придбанні нерухомості.

Загалом своїми неправомірними діями порушник завдав матеріальної шкоди потерпілим на суму 130 006 грн.

За результатами судового розгляду Кам’янець-Подільським міськрайонним судом винесено обвинувальний вирок, згідно з яким підсудному призначено покарання у виді 6 років 2 місяців позбавлення волі з конфіскацією усього належного йому майна.