Прокуратура вимагає повернути надміру виплачені кошти державної  соціальної допомоги

  • 623

Фото без опису

Прокуратурою у квітні 2019 року розпочато кримінальне провадження за фактом незаконного отримання державної соціальної допомоги мешканкою міста Кам’янця-Подільського (стаття 190 Кримінального кодексу України - шахрайство).

Встановлено, що жінка приховавши відомості, що вплинули на встановлення права на соціальну допомогу та визначення її розміру, умисно у декларації про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги, вказала недостовірні відомості, приховавши дані про перебування у її власності земельних ділянок.

Таким чином, громадянка незаконно заволоділа коштами Департаменту соціального захисту населення Кам`янець-Подільської міської ради на загальну суму 139 тисяч гривень.

Вироком суду особу визнано винуватою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частинами 1 та 2 статті 190 Кримінального кодексу України.

З ме­тою при­пи­нен­ня по­ру­шень за­кон­них ін­те­ре­сів дер­жа­ви у бюджетній сфері Кам’янець-Подільська окружна про­ку­ра­ту­ра звер­ну­лась до су­ду з по­зо­вом про стягнення з порушниці на користь Департаменту соціального захисту населення Кам’янець-Подільської міської ради надміру виплачених коштів державної соціальної допомоги на суму 139 тис.грн.

Таким чином, окружною прокуратурою про­дов­жу­ється ак­тивна ро­бо­ту щодо за­хис­ту ін­те­ре­сів дер­жа­ви при використанні бюджетних коштів.