Жителі Староушицької громади підтримали Всеукраїнську акцію «За чисте довкілля»

Староушицька селищна рада вкотре прийняла активну участь у всеукраїнській акції «За чисте довкілля».

Цього вівторка працівники селищної ради та її структурних підрозділів разом із жителями громади провели загальну толоку.

По всім населеним пунктам громади долучилися працівники старостатів, закладів освіти. Також до проведення заходу долучилися підприємці та депутати селищної ради.

Прибирання відбувалось у дружній робочій атмосфері, яка позитивно вплинула на результати плідної праці. Ніхто не залишився без роботи − завдання знайшлось кожному.

Дану акцію розпочали ще минулого тижня. В багатьох населенних пунктах вже проводилися роботи по благоустрою

Збирали сміття, скляні та пластикові пляшки, опале листя, обрізали гілля кущів,  дерева та ін.

Усі старостинські округи громади також долучилися до акції.

Проведення таких заходів підкреслює цінність природних багатств, їх охорону та збереження. Адже, від стану навколишнього середовища залежить наше здоров’я та здоров’я майбутнього покоління.

Шановні жителі громади, дбайливо ставтеся до навколишнього середовища, підтримуйте чистоту і порядок на  вулицях та околицях, адже чистота громади, це питання особистої культури.

Подільський старостат

Нефедівський старостат