Шановні жителі громади! ????

?Щороку протягом квітня-травня проводиться всеукраїнська акція “За чисте довкілля"????

?13 квітня о 9.00 на всій території населенних пунктів Староушицької громади будуть проводитися роботи по благоустрою.

?Запрошуємо всіх мешканців громади долучитися до прибирання території населенних пунктів.

Навесні починається наймасштабніше прибирання країни.???? Тож проведення щорічної Всеукраїнської акції “За чисте довкілля”???? стало доброю традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища. Акція має на меті перш за все докорінно змінити ставлення населення до проблеми покращення довкілля та санітарного стану територій, на яких вони проживають. Минулого тижня роботи по прибиранню територій розпочались в Крушанівському, Чабанівському, Грушківському, Нефедівському старостатах.

Таким чином, відбувається ціла низка заходів з благоустрою, покращення санітарного стану, довкілля та озеленення населених пунктів, приведення у належний стан прибудинкових територій, дитячих, спортивних і господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, вулиць доріг, тротуарів, автобусних зупинок. Кожен повинен розуміти, що чистота громади залежить саме від нього. Тому подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю.????